با چه کسانی گرم می‌گیرید؟ چرا؟

شنیدین میگن طرف بجوشه؟ منظور از اینکه «طرف بجوشه» چیه؟ آیا جوشیدن با همه خوبه؟

آیا گرم گرفتن یا به اصطلاح جوشیدن با همه، خوبه؟
مرز چارچوب های اخلاقی ما برای معاشرت با ادمها چیه؟
آیا میشه با همه گرم گرفت؟ این نشون دهنده ی خوش روییه؟

تجربه‌ی شما از گرم گرفتن با افراد چطوری هست؟ تا حالا جایی با کسی گرم گرفتین که بعدش پشیمون بشین؟ چه چیزهایی از چنین موقعیت‌هایی یاد گرفتین؟

8 پسندیده

من با همه سعي ميكنم گرم بگيرم
ولي خيلي وقت ها واسم دردسرم شده
در كل اگه به انتخاب خودم باشه و ادب هم بزاريم كنار، هميشه دوست دارم با ساكت ترين فرد يه جمع گرم بگيرم.
با آدم هاي شلوغ تا اونجايي كه بتونم گرم نميگيرم اخه دو قطب همنام همديگه رو دفع ميكنن

5 پسندیده

من با هیچ کس گرم نمیگیرم، مگر با کسی که قصد داشته باشه با من گرم بگیره!

5 پسندیده

پس تو توي جمع همون سوژه اي هستي كه من باهاش گرم ميگيرم
:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

4 پسندیده

اره دقیقا :ok_hand: هم صحبتی با تو حتما خیلی شیرینه :wink:
وقتی تو جمعی وارد میشم و کسی و نمیشناسم، مثل یک دختر خوب یک گوشه میشینم و با گوشی ام ور میرم. اگر کسی خواست با من ارتباط بگیره، همراهی می کنم. البته باید بدونه چطور، چون معمولا آدمها میان و چند تا سوال ازم میپرسن و توقع دارن که من دیگ شروع کنم از آنچه باید و نباید براشون تعریف کنم، اما من یک پاسخ کوتاه میدم و تمام.
معمولا اینجور مواقع میگن خیلی مغرورم، ولی خب برام فرقی نمی کنه! چون از حرف هایی که میزنن هم خیلی خوشم نمیاد

4 پسندیده

انسان با کسی گرم میگیرد که از نگاه اول از او خوشش بیاید و در قدم دوم وقتی کمی معاشرت لفظی داشته باشیم که درینصورت کمی از شخصیت فرد برایمان هویدا میشود و میدانیم که باهم کمی از بعضی زاویه ها همخوانی داریم یعنی کمی باهم شبیه هستیم وقتی شباهت مان با فرد دیگری برای مان معلوم شد با او گرم میگیریم.

5 پسندیده

با کسی که شباهت و اشتراک رفتاری داشته باشم. و البته این یه طرف قضیه س . طرف دوم هم هست که فرد مقابل
هم در مقابل ابراز گرم گرفتن ما دافعه نداشته باشه. مورد سوم اینه که اگر یک کسی که باهاش گرم گرفتم بعد از مدتی خودش رو نگیره . تواضع در شروع یک ارتباط سالم صمیمانه منظورم هست مگرنه همه عزت نفس دارند . یک سری آدم ها رو دیدم که شروع میکنند به گرم گرفتن با اینکه شما از دور میگید بابا فلانی اون از تو کوچکتره یا مثلا در شان تو نیست ولی بزرگی به این چیزها نیست من اتفاقا در مجالس و اطراف نگاه میکنم ببینم کی تواضع خودخواسته داره با اون گرم میگیرم چون چنین آدمی ظرفیت بالای روحی داره که در عین توانایی،مهارت و… ،تواضع و مهربانی بیشتری داره.

2 پسندیده