برای ریپازیتوری گیت شخصی و مجانی کجا رو پیشنهاد میدین؟

از 20 مرداد که گیت لب سرورهاش رو برده روی گوگل کلود، به خاطر تحریم ها دسترسی ما از ایران به گیتلب قطع شده :neutral_face:
گیت لب خیلی خوب بود چون ریپازیتوری شخصی مجانی میداد (گیت هاب پولیه، و فقط ریپو های عمومی مجانی هستند)
الان عملن برای هر کار گروهی ای تو هر حوضه ای گیت لازمه، برای جایگزین گیت لب اگر پیشنهادی دارین بگین لطفن.
فقط این رو حتمن در نظر داشته باشین که ریپازیتوری شخصی مجانی بده و در دسترس هم باشه

3 پسندیده

گوگل انالیتیک هم این مسئله رو از خیلی وقت پیش داره. راهی که من استفاده میکنم، استفاده از پروکسیه. این مسیر برای اینکار ممکن نیست؟

2 پسندیده

من چند بار آزمایش کردم با سرویس های مختلف فیلترشکن و پروکسی، سایت گیت لب توی مرورگر باز میشه، پینگ هم میده، اما با نرم افزار های ورژن کنترلی که استفاده می کنیم مثل Git Extensions نمیشه کار کرد!

1 پسندیده

برای نرم افزارها هم پروکسی رو تنظیم میکنید؟ چون به طور دفالت از پروکسی سیستم استفاده نمیکنن.

1 پسندیده

برای کل سیستم استفاده می کنم،
منظورتون رو متوجه می شم، ولی خط فرمان هم به صورت پیش فرض از پروکسی استفاده نمی کنه، اما وقتی من پروکسی رو برای کل سیستم تنظیم می کنم توی خط فرمان پینگ میده!

ممکنه مثلن برای پروتکل های ssh با https فرق داشته باشه؟

1 پسندیده

ظاهرا این مشکل اصلیه. شاید این مثال کمک کنه به تنظیم از طریق کامندلاین.

2 پسندیده

گویا بیت باکت برای تیم‌های زیر پنج نفر رایگان است. تا حالا از این سرویس استفاده کردید؟

4 پسندیده

یه نکته‌ای، پینگ لایه پایینتر از پروکسی هست. یعنی پروکسی نمی‌تونه روی پینگ اثر داشته‌باشه.
گیت‌هاب هم اجازه پروژه خصوصی رایگان به تیم‌های تا ۳ نفر میده. فقط اون هم روی آی‌پی‌های ما کار نمی‌کنه.

2 پسندیده

همین چند روز پیش خیلی تصتدفی متوجه شدم که دوباره گیت لب بدون فیلترشکن برام باز میشه
اما دوستانی داشتم که برای کار های جدی خیلی توصیه نمی کردن و تجربه هایی از حذف کامل ریپازیتوری برای پروژه هاشن داشتن