برای معلم های دبستان و پیش دبستانی چه امکاناتی تو نرم افزار جذاب تره ؟

یکی از پروژه های استارتاپی جذاب و موفقی که توش بودم پروژه مدرسه یار بوده .

این پروژه بازار هدفش پیش دبستانی ها و دبستان ها هست و هدفش اینه که والدین رو در جریان روال آموزش و فعالیت هایی که بچه ها تو مدرسه انجام میدن قرار بده .

هر مدرسه ای که در سامانه ما ثبت میشه امکان این رو داره که یه سایت داشته باشه برای معرفی خودش و علاوه بر اون معلم ها ، معاونین و مدیر مدرسه هر کدوم یه پنل جداگانه به صورت اپ موبایل دارن برای ارتباط با والدین دانش آموزان .

فرضا من معلم ریاضی هستم . میام گزارش کارایی که امروز انجام دادم رو مینویسم داخل اپلیکیشن و والدین میتونن شب که تو خونه هستن این گزارش رو چک کنن و با بچه خودشون راجع بهش صحبت کنن .

طبق داده هایی که ما جمع آوری کردیم بخش های گزارش و تکالیف ، نمرات ، برنامه هفتگی ، گالری تصاویر ، سرویس مدرسه و اخبار مدرسه به ترتیب پر بازدید ترین بخش های نرم افزار بودن .

.
.

:question: چه امکان دیگه ای به نظر شما جاش خالیه یا ایده ای دارید که بتونه این نرم افزار رو جذاب تر کنه برای والدین یا دبیران ؟

:question: چالش دیگه ای که ما داریم اینه که معلم ها معمولا خودشون داده وارد نمیکنن تو نرم افزار و این کار رو معاون آموزشی براشون انجام میده . ما سعی کردیم تا حد امکان برای معلم جذاب کنیم رابط کاربری رو منتها معلم ها معمولا دوست دارن تو تایم بعد از کلاس استراحت کنن برای کلاس بعدی . آیا پیشنهادی برای حل این مشکل دارید ؟

Capture3 Capture Capture2

2 پسندیده