برندگان کمپین تجربه‌های دانشگاهی

(یوسف ) #1

کمپین تجربه‌های دانشگاهی با مشارکت خوب پادپُرسی‌ها انجام شد. خوشحالم که با مشارکت در کمپین و در انتخاب بهترینهای کمپین فضای شادی به پادپرس بخشیدید.

:v: از تمام کسانی که با به اشتراک گذاشتن تجربه‌های کوتاه و بلند، خاطره‌انگیز و مشکلات در دانشگاه همراه ما بودند، سپاسگزارم. سپاس ویژه از شش تجربه‌باز برتر در مرحله رای‌گیری: ناهید @nahid، فرشید @Farshid1، مریم @Sedarat.m، علی @Ali_Shakeri، عرفان @Erfan، مرتضی @Azad.

:v: سپاس از تمام کسانی که با مطالعه تجربیات و حضور مداوم به تداوم کمپین کمک کردند، به ویژه منتخبین نهایی برای مشارکت کننده برتر:‌ لیلا @leila و الهام @Elham_Morad.

:eyeglasses: راستی اگر که برای برگزاری کمپین، اجرا و دعوت افراد به پادپُرس اشتیاقی در خودتون حس می‌کنید، با تیم در میان بزارید!

:loudspeaker: اما برندگان کمپین تجربه‌های دانشگاهی به انتخاب پادپُرسی‌ها:

:2nd_place_medal: مرتضی @Azad با تجربه‌های کوتاه از تهران تا زنجان

:1st_place_medal: فرشید @Farshid1 با تجربه از کنکور تا پایان

:trophy: برترین مشارکت کننده کمپین: الهام @Elham_Morad

(یوسف ) #10

(فرشته ) #11

منم جایزه میخوام :unamused:

(یوسف ) #12

به زودی باز هم کمپین داریم. مشارکت کن جایزه ببر (شبیه تبلیغهای این روزهای اپ و تلویزیون شد :grin:)

(زری) #13

مبارک باشه ولی منم جایزه میخوام همین الان :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::joy:

(لاله ملا) #14

تازه اگه میدونستین تو جایزه های این سری هنرِ دستِ یه پادپُرسی :wink: هم موجوده چی میگفتین … .

(زری) #15

لاله نگو دلم پوکید :expressionless::neutral_face::star_struck::star_struck::star_struck:

(فرشته ) #16

چی شد که دبیر گفتگو، گفتگو نکرد؟ :thinking:

(Maryam) #17

:frowning_face: :frowning_face::frowning_face::frowning_face:

(علی) #18

به به عجب عکسی :heart_eyes:

این عکس یه خاطره زیبایی پشتش هست. در این کنفرانس خیلی از فیزیکدان‌های خوب ایرانی و خارجی حضور داشتند اما من فقط موقع خوردن چای و شیرینی پیدام می‌شد. مرتضی @Azad البته تعدادی از سمینارها را شرکت می‌کرد.

(یوسف ) #19

دیگه مرتضی ظاهرا کمی خجالتیه. عکس بیشتر میخوره عکس تو باشه تا مرتضی :grin:

(Morteza Jalalvand) #20

من چند تا دوست دارم که فکر کنم هر عکسی از دوران دانشگاه من گیر بیارید حتما یکی از اینا توش هست :grin:
فکر کنم هیچ عکس تکی از دانشگاه نداشته باشم
من موقع گرفتن این عکس داشتم با علی صحبت می‌کردم و تا مدتی نمی‌دونستم که یکی اون موقع این عکس رو گرفته