برندگان کمپین تجربه‌های دانشگاهی

کمپین تجربه‌های دانشگاهی با مشارکت خوب پادپُرسی‌ها انجام شد. خوشحالم که با مشارکت در کمپین و در انتخاب بهترینهای کمپین فضای شادی به پادپرس بخشیدید.

:v: از تمام کسانی که با به اشتراک گذاشتن تجربه‌های کوتاه و بلند، خاطره‌انگیز و مشکلات در دانشگاه همراه ما بودند، سپاسگزارم. سپاس ویژه از شش تجربه‌باز برتر در مرحله رای‌گیری: ناهید @nahid، فرشید @Farshid1، مریم @Sedarat.m، علی @Ali_Shakeri، عرفان @Erfan، مرتضی @Azad.

:v: سپاس از تمام کسانی که با مطالعه تجربیات و حضور مداوم به تداوم کمپین کمک کردند، به ویژه منتخبین نهایی برای مشارکت کننده برتر:‌ لیلا @leilay و الهام @Elham9927.

:eyeglasses: راستی اگر که برای برگزاری کمپین، اجرا و دعوت افراد به پادپُرس اشتیاقی در خودتون حس می‌کنید، با تیم در میان بزارید!

:loudspeaker: اما برندگان کمپین تجربه‌های دانشگاهی به انتخاب پادپُرسی‌ها:

:2nd_place_medal: مرتضی @Azad با تجربه‌های کوتاه از تهران تا زنجان

:1st_place_medal: فرشید @Farshid1 با تجربه از کنکور تا پایان

:trophy: برترین مشارکت کننده کمپین: الهام @Elham9927

9 پسندیده

منم جایزه میخوام :unamused:

4 پسندیده

به زودی باز هم کمپین داریم. مشارکت کن جایزه ببر (شبیه تبلیغهای این روزهای اپ و تلویزیون شد :grin:)

7 پسندیده

مبارک باشه ولی منم جایزه میخوام همین الان :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::joy:

5 پسندیده

تازه اگه میدونستین تو جایزه های این سری هنرِ دستِ یه پادپُرسی :wink: هم موجوده چی میگفتین … .

5 پسندیده

لاله نگو دلم پوکید :expressionless::neutral_face::star_struck::star_struck::star_struck:

4 پسندیده

چی شد که دبیر گفتگو، گفتگو نکرد؟ :thinking:

4 پسندیده

:frowning_face: :frowning_face::frowning_face::frowning_face:

4 پسندیده

به به عجب عکسی :heart_eyes:

این عکس یه خاطره زیبایی پشتش هست. در این کنفرانس خیلی از فیزیکدان‌های خوب ایرانی و خارجی حضور داشتند اما من فقط موقع خوردن چای و شیرینی پیدام می‌شد. مرتضی @Azad البته تعدادی از سمینارها را شرکت می‌کرد.

6 پسندیده

دیگه مرتضی ظاهرا کمی خجالتیه. عکس بیشتر میخوره عکس تو باشه تا مرتضی :grin:

5 پسندیده

من چند تا دوست دارم که فکر کنم هر عکسی از دوران دانشگاه من گیر بیارید حتما یکی از اینا توش هست :grin:
فکر کنم هیچ عکس تکی از دانشگاه نداشته باشم
من موقع گرفتن این عکس داشتم با علی صحبت می‌کردم و تا مدتی نمی‌دونستم که یکی اون موقع این عکس رو گرفته

4 پسندیده

سلام به همه پادپرسی های عزیز!

تقریبا دو سه روز پیش جوایز کمپین تجربه های دانشگاهی در افغانستان هرات به دستم رسید، من واقعا از تیم پادپرس و تمام پادپرسی های عزیز که تجربه من را در رای گیری انتخاب نمودند تشکر میکنم، واقعا زحمات شما قابل قدر است، از مدیر جامعه پادپرس و کارمندان و اعضای نخبه و هنرمندان هم تشکری خاص میکنم، جوایز که برای من ارسال گردید شامل یک کتاب خیلی ارزشمند بنام “انسان خردمند” و یک قاب عکس از خودم که توسط یکی از هنرمندان خیلی خوب پادپرس @Sedarat.m تزئین شده بود؛ بودند.
هم از کتاب و هم از یادگاری قاب عکس خیلی خوشم آمد دست همه شما درد نکند، امید وارم بتوانم از محتوای کتاب استفاده اعظمی کنم.
و ناگفته نباید بگذارم که خانم صدارت خیلی هنر مند خوبی هستند و اقعاً هنر ایشان قابل توصیف است امید وارم بتوانیم از اثر های هنری ایشان بیشتر بهره مند شویم.
برای ترغیب دوستان پادپرسی خواستم یک تصویری از جوایز به اشتراک بگذارم تا بعد ازین همه در کمپین ها شرکت کنند و ازین جوایز گرانمایه و با ارزش مستفید گردند.

تشکر “فرشید”

10 پسندیده

ممنون از لطفتون، خوشحالم که از هنر دست بنده خوشتون اومد:tulip::tulip::tulip::tulip:

5 پسندیده

چه خوب…اصلا پادپرس خیلی خوبه همه ازش راضین :wink:

3 پسندیده

این هم تصویر جایزه ی من که از دیدنش داشتم بال در می آوردم. ممنون بابت این هدایای ارزشمند

7 پسندیده

من هم امروز رسیدم خونه و بسته رو تازه دیدم
خیلی ممنون خیلی جالب و قشنگ بود :star_struck:
از همه افرادی که تو تهیه و ارسالش نقش داشتن ممنونم

6 پسندیده