بعضی از دوره های کورسرا برای ایران غیرقابل دسترس هست چطوری میشه فیلترینگ اش رو دور زد؟

ظاهرا به دلیل تحریم هایی که هنوز باهاشون مواجهیم سایت کورسرا (cousera.org) دسترسی یه سری از دوره هاش رو برای چند تا کشور و حتی بخشی از یک کشور (کریمه، کوبا، سودان، ایران و سوریه) ممنوع کرده.
چند راه را امتحان کردم اما مشکل رفع نشده:
1- آی پی دانشگاه (که البته آی پی ایران هست)
2- Onspeed VPN
3- Browsec extension - که اصلا سایت رو باز نمیکنه.

آیا شما راهی برای دورزدن این فیلترینگ سراغ دارید؟

1 پسندیده

دوتاه راه داره که اولیش هزینه زمانی داره، از فاندهایی که میدن استفاده کنی، لازمه اش اینه که براشون بنویسی چرا نمی تونی پول پرداخت.
راه دوم رو شما ظاهرا قبلا تست کردین و جواب نداده. اما من با همین فیلتر شکن تازگیا موفق شدم که چندتا کورس که برای ما بسته بود رو ثبت نام کنم. فیلتر شکنم هم کریومیکر هست. لازمه که از ابتدا که سایت رو باز می کنید با فیلتر شکن وارد بشید. نه بعد از وارد شدن فیلتر شکن رو روشن کنید. نمی دونم چه الگورتیمی پشتش هست که تشخیص میده

3 پسندیده

ممنون
مجددا که از طریق Onspeed VPN امتحان کردم یعنی از ابتدا سایت رو با اون باز کردم، مشکل رفع شد و تونستم ثبت نام کنم.

از روی آی پی شما موقع ورود تشخیص میده که کجا هستید.و همه اینا معمولا ذخیره میشن. Server side web sessions رو برای اطلاعات بیشتر میتونید سرچ کنید

2 پسندیده

من onspeed که گفتین رو نمیشناسم ، اما به صورت کلی با وی پی ان تونستم به این سایت و بعضی آموزش هاش دسترسی پیدا کنم .
از پروتکل ikev2 هم استفاده کردم

آی پی اختصاصی برای این سایت خیلی مهمه ، با چند آی پی مختلف اگر وارد شید این برداشت میشه که با چند نفر اشتراکی خریداری کردین و اشتراکتون بسته میشه قطعا !
برای خرید آی پی استاتیک و ثابت ارائه دهنده های مختلفی وجود دارن ، من فیت نت رو پیشنهاد می کنم بررسی کنید : لینک

1 پسندیده

شکن یک DNS کاملا رایگان هست که مشکلات تحریم رو به راحتی حل میکنه.

با «شکن» تحریم های اینترنتی رو بی اثر کن!

اپلیکیشن اندروید هم داره.

https://shecan.ir/

1 پسندیده