بنظرتون کرونا کی تموم میشه؟

دیگه خسته شدم، دلم استخر میخواد و باشگاه … .

تو تلگرام میگفتن روسیه واکنس کرونا رو تست کرده گویا
مردم اميدوارن که تا آخر این سال میلادی تموم بشه.

از طرفی هم سایت‌های خبری میگن حالا حالا به واکسن امید نداشته باشید.

من فکر میکنم صاحبای اینترنت این ویروسو ساختن
چون برای اونا سود داره :joy::joy:

2 پسندیده

تموم که نمی‌دونم ولی شروع واکسن این‌طور که فائوچی می‌گه شاید تا ۳ ماه دیگه شروع بشه. اول قشر پر خطر مثل پرسنل درمانی بعد هم سالمندان. تا سال دیگه ان‌شاالله ایران.

1 پسندیده

من به چینیا شک دارم :roll_eyes:
هی میگن دارن واکسن رو میسازن و چندشب قبل هم توی اخبار گفت چین گفته میخوان واکسن رو روی انسان امتحان کنن. از کجا معلوم شاید کار خودشونه که کشورا رو بچاپن :joy: :confused:

1 پسندیده

حداکثر تا 2سال آینده وضعیت کاملا عادی میشه و نهایتا کرونا مثل آنفولانزای فصلی خواهد بود.

1 پسندیده

فک می کنم کرونا مثل آنفولانزا تا سالیان زیادی وجود داشته باشه چون جهش پیدا می‌کنه و نوع جدیدی
پخش میشه … احتمالا یه نوع غالب رو شناسایی کنن و واکسن همون رو مثل آنفولانزا به طور دوره ای افراد تزریق کنن ولی فعلا تا درصد زیادی از جامعه واکسینه نشن محدودیت هستش

کرونا جرقه شروع سبک زندگی جدید هست
اگر میخواید موفق باشید با شرایط خودتون رو وفق بدید
من 28 سال از خدا عمر گرفتم و فهمیدم شرایط و فرصت های امروز همیشه به از فرداست

1 پسندیده

کرونا میره
همیشه اینطوری نمیمونه
سال دیگه مردم واکسینه میشن

کرونا جایی نمیره ما نسبت بهش مقاوم میشیم یا تلف میشیم

تو ایران مسائل از بین نمیرن بلکه از مسئله به مسئله ای دیگر تبدیل می شوند

با همه این تفاسیر واقعا دوست دارم این شرایط رو …

3 پسندیده

:joy::herb::hibiscus:قشنگ بود
اما واقعا من امید دارم که مردم واکسینه شن

1 پسندیده

باسلام
زمانیکه مردم یاد بگیرند که بجز خودشون هیچ کس دیگه ای نمی تونه تو این مسیر بهشون کمک بکنه و بجای مقصر دونستن این و اون، هرکسی به سهم خودش، نکات ایمنی رو رعایت بکنه، ان شاءالله میشه شرّ کرونا رو از سرمون کم بکنیم.

3 پسندیده

از بین رفتن یا نرفتن کرونا به سیاست های دولت ها و رفتار مردم بستگی داره. مثلا با این سیاست که ایران پیش گرفته خدا میدونه اصلا بشه به بیماری پایان داد یا خیر و البته مردمم مقصرن چون دل از سفر و دورهمی نمی کنن :unamused: :smirk: :smirk: