بنظرتون کرونا کی تموم میشه؟

دیگه خسته شدم، دلم استخر میخواد و باشگاه … .

تو تلگرام میگفتن روسیه واکنس کرونا رو تست کرده گویا
مردم اميدوارن که تا آخر این سال میلادی تموم بشه.

از طرفی هم سایت‌های خبری میگن حالا حالا به واکسن امید نداشته باشید.

من فکر میکنم صاحبای اینترنت این ویروسو ساختن
چون برای اونا سود داره :joy::joy:

2 Likes

تموم که نمی‌دونم ولی شروع واکسن این‌طور که فائوچی می‌گه شاید تا ۳ ماه دیگه شروع بشه. اول قشر پر خطر مثل پرسنل درمانی بعد هم سالمندان. تا سال دیگه ان‌شاالله ایران.

1 Likes

من به چینیا شک دارم :roll_eyes:
هی میگن دارن واکسن رو میسازن و چندشب قبل هم توی اخبار گفت چین گفته میخوان واکسن رو روی انسان امتحان کنن. از کجا معلوم شاید کار خودشونه که کشورا رو بچاپن :joy: :confused:

1 Likes

حداکثر تا 2سال آینده وضعیت کاملا عادی میشه و نهایتا کرونا مثل آنفولانزای فصلی خواهد بود.

1 Likes

فک می کنم کرونا مثل آنفولانزا تا سالیان زیادی وجود داشته باشه چون جهش پیدا می‌کنه و نوع جدیدی
پخش میشه … احتمالا یه نوع غالب رو شناسایی کنن و واکسن همون رو مثل آنفولانزا به طور دوره ای افراد تزریق کنن ولی فعلا تا درصد زیادی از جامعه واکسینه نشن محدودیت هستش

کرونا جرقه شروع سبک زندگی جدید هست
اگر میخواید موفق باشید با شرایط خودتون رو وفق بدید
من 28 سال از خدا عمر گرفتم و فهمیدم شرایط و فرصت های امروز همیشه به از فرداست

1 Likes

کرونا میره
همیشه اینطوری نمیمونه
سال دیگه مردم واکسینه میشن

کرونا جایی نمیره ما نسبت بهش مقاوم میشیم یا تلف میشیم

تو ایران مسائل از بین نمیرن بلکه از مسئله به مسئله ای دیگر تبدیل می شوند

با همه این تفاسیر واقعا دوست دارم این شرایط رو …

3 Likes

:joy::herb::hibiscus:قشنگ بود
اما واقعا من امید دارم که مردم واکسینه شن

1 Likes

باسلام
زمانیکه مردم یاد بگیرند که بجز خودشون هیچ کس دیگه ای نمی تونه تو این مسیر بهشون کمک بکنه و بجای مقصر دونستن این و اون، هرکسی به سهم خودش، نکات ایمنی رو رعایت بکنه، ان شاءالله میشه شرّ کرونا رو از سرمون کم بکنیم.

3 Likes

از بین رفتن یا نرفتن کرونا به سیاست های دولت ها و رفتار مردم بستگی داره. مثلا با این سیاست که ایران پیش گرفته خدا میدونه اصلا بشه به بیماری پایان داد یا خیر و البته مردمم مقصرن چون دل از سفر و دورهمی نمی کنن :unamused: :smirk: :smirk: