بنظر شما صندل لاانگشتی بخرم یا صندل غیر لاانشگتی؟ چرا؟ و از کجا بخرم؟

سلام
یک سرچ کوچیک تو اینترنت بزنید میبینید که پر است مقالاتی که در مورد صندل لاانگشتی منفی می گویند درحالی که اگر شما یک سفر به خارج از ایران اگر داشته باشید می بینید که در فصل بهار و تابستان تقریبا بیشتر افراد صندل لاانگشتی به پا دارند. مخصوصا در شهرهای ساحلی اروپایی و امریکا و امریکای لاتین. در شهر های کشورهای دور اطراف ایران مثل ترکیه و دبی و … .

اگر مناسب نیست چطور با وجود استانداردهای سخت اروپا و امریکا در این کشور ها بیشترین حجم تولید و استفاده کننده را دارد؟

حالا بنظر شما اگر بخواهید یک صندل بخرید, صندل لاانگشتی میخرید و یا غیر لاانگشتی؟ چرا؟

و از کجا میخرید؟

3 پسندیده

من بچه که بودم تو کوچه کلی فوتبال بازی میکردیم . طبق تجربه من صندل لا انگشتی کمتر از پام میومد بیرون خصوصا وقتی شوت میزدم زیر توپ .

وقتی صندل لا انگشتی پات باشه انگار صندل بخشی از بدنت میشه و به راحتی جدا نمیشه از پات برای همین حس تعادل بیشتری آدم داره موقع دویدن یا راه رفتن رو زمین های شنی یا جاهایی که آسفالت نیست .

اگر صندل عادی پات باشه موقع فوتبال احتمال 90% موقع شوت زدن صندل هم از همراه توپ پرواز میکنه .
از طرفی وقتی 2 - 3 ساعت با صندل لا انگشتی تو کوچه بازی میکردم پا دردی که بعدش داشتم وحشتناک بود .

نتیجه اخلاقی این که اگر برای پیاده روی کوتاه تو مناطقی که آسفالت نیست ( مثل لب ساحل که شنی هست ) میخواید صندل بپوشید از صندل لا انگشتی استفاده کنید در غیر این صورت برای سلامت پاتون صندل معمولی تهیه کنید .

از کفش فروشی :face_with_raised_eyebrow:

3 پسندیده

سلام
صندل ها و یا روفرشی ها امروزه از نظر شکل و ظاهر تغییر چندانی نسبت به گذشته نداشتند ولی از نظر کیفیت و تکنولوژی ساخت و مواد تشکیل دهنده آنها بسیار تغییر کرده.
الان صندلهایی ساخته میشه که باهاش میشه فوتبال بازی کرد بدون درد کمر و پا درد.
در مورد صندل های لاانگشتی هم یک باور غلط درموردش بین مردم وجود داره , مثل خیلی از باورهای غلطی که در جوامع مختلف وجود دارد.

بسته به مدت زمان استفاده داره؛ من خودم لاانگشتی با کف کوتاه از این ساحلی‌ها دارم و بیش‌تر از بقیه ازش راضی‌ام؛ ولی توی بلند مدت اثر نامطلوبی روی پا داره.

1 پسندیده

سلام
با تشکر از نظر شما.

بهتون پیشنهاد میدم از مدل های صندل صاحلی و استخری ما دیدن کنید.

ما دوتا برند تخصصی ساحلی و استخری داریم که صندل های خیلی عالی هستند:

• یکی برند آمازوناس[1] است. محصولات برند آمازوناس مناسب برای ساحل و دریا و استخر است.

• و دیگری برند رایدر[2] است. محصولات برند رایدر نیز برای استفاده در ساحل و استخر شنا مناسب است و هم برای استفاده به عنوان روفرشی و استفاده در خانه و حتی پیاده روی طولانی مدت عالیه. زیره این صندل ها به گونه ای است که شما طولانی مدت هم به پا داشته باشید خستتون نمیکنه.

کارمون چون یک وبسایت تخصصی صندل و روفرشی است بهترین محصول را به شما معرفی میکنه.

برای مثال اگر صندل استخری و ساحلی میخواید که بعد چند ساعت پاتون خسته نشه این مدل را به شما پیشنهاد میکنم:

صندل مردانه رایدر مدل 11307 - 20084

حتما این محصولات را امتحان کنید تا تفاوتشون را به دیگر برند ها متوجه شید.

با تشکر

1. Amazonas ↩︎

2. Rider ↩︎

3 پسندیده