بهترین بازی ویدیویی که انجام دادین چی بوده؟

به شخصه اعتراف میکنم که تو سن نوجوونی خیلی خوره بازی بودم . حتی الان هم اگر فرصت خوبی پیش بیاد و دغدغه ای نداشته باشم صد در صد یکی از بهترین تفریحاتم بازی ودیویی هستش .

برای من The Elder Scrolls V: Skyrim بهترین بازی بود که به عمرم انجام دادم . شاید نزدیک 120 ساعت این بازی رو بازی کردم و اکثر ماموریت های جانبیش رو انجام دادم و خروجیش هم برام فقط سرگرم شدن بود فقط همین !

سوال : آیا افرادی که بازی های کامپیوتری در حد معمولش انجام میدن مزیتی هم براشون داره ؟

7 پسندیده

بازی Fallout 3 و بعضی سری‌های Call of duty را دوست داشتم. اما بازی مورد علاقه‌ام که روزهای زیادی از زندگی‌ام را صرفش کردم و بارها و بارها بهش برگشتم Rome total war بود.

3 پسندیده

عالی :+1:
من 3 سری از total war رو بازی کردم ( shogan , atila , rome ) .
این بازی از نظر هوش مصنوعی واقعا بی نظیره و میشه گفت تنها بازی هست که کمپانی sega رو از ورشکستگی نجات داده . کد نویسی هسته این بازی واقعا یه شاهکار مهندسیه و جالبه بدونید بر اساس نظریه های علوم مذاکره و بازرگانی طراحی شده چون هر بازیکن در نهایت یک هدف داره و اون افزایش منابعش هست .

به عنوان یه برنامه نویس تنها انگیزه ای که منو برد سمت مطالعه هوش مصنوعی همین بازی بود :rofl:

4 پسندیده

اطلاعات جالبی راجع به بازی مطرح کردید :+1:

چند سال اخیر PES4 جز بازی های محبوبم بوده.

و همین طور بازی RHEM یه بازی ماجراجویی و کاراگاهی بود که چندین سال پیش توسط یکی از معلم هام به دستم رسید! و از کشف قسمت های مختلفش لذت میبردم و زمان زیادی رو پاش گذاشتم.

یکی از مزیت های بازی، افزایش مهارت برای کار با کیبورد، تاچپد، ماوس هست! یه جور تمرین هست برای دست.

شنیده بودم انجام بعضی از بازی ها هم باعث افزایش تمرکز افراد پیش از بعضی از کارهای ظریف و یا پراسترس میشه.

5 پسندیده

Assassin’s Creed Syndicate

1 پسندیده

من تو کل زندگیم پا رو فرا تر از کانتر استریک تو گیم نت ها نزاشتیم. بقیه بازی ها خیلی بازی کرده باشم یکی دو ساعت بوده اون هم با کامپیوتر بقیه

1 پسندیده

PC

• Warcraft
  • PUBG
  • GTA
  • Civilization
  • Counter strike

PS4

• GOW
  • Dark souls
  • Uncharted
  • The last of us
3 پسندیده

Mafia
همون اولیه، توماس انجلو که راننده تاکسی بود و تصادفی وارد مافیا شد و …
هنوز با فاصله بهترین بازی عمرمه
در مقایسه با نسخه های مختلف فوتبال،
fifa , PES
و مکس پین و
IGI 1 , 2
و GTA
نسخه های مختلف به جز آخریه
و need for speed ها

واقعن از بازی مافیا خیلی لذت بردم

3 پسندیده

و البته وینچنزو که اسلحه‌ها رو تامین می‌کرد. حق با تو هست. مافیا با فاصله خیلی زیاد بهترین بازی زندگی منم هست.

2 پسندیده

سلام

مطمعنا انتخاب یه بازی یکم سخته ولی خب بازی the last of us مال شرکت naughty dog فوق العاده ست. داستان خیلی خوب. نریشن خوب. گرافیک و گیم پلی عالی. بدون لودینگ. موسیقی فوق العاده (gustavo santaolalla). محیط متنوع و جذاب بازی.
ازون بازی هاست که راحت دوست داری چندبار تمومش کنی و خسته نمیشی. مستند ساختن بازی هم بعد تموم شدن بازی آزاد میشه میتونی ببینی که اونم عالیه و واقعاً لذت میبری ببینی چطور این شاهکار رو ساختن.

بازی (Fahrenheit (2005 از استودیو Quantic Dream فرانسوی هم عالیه. تو اون زمان بازی ای که چند پایان داشته باشه و انتخابات تو پایان بازی رو مشخص کنه نبود. هنوزم کمه. و جذابیت خاصی داشت. از نظر روانی هم خیلی روی من تاثیر گذاشت…

بازی Silent Hill اولی هم خیلی خوب بود. تو زمان خودش فوق العاده بود. من با Silent Hill 4 the room هم حال کردم.
البته متاسفانه زمان که می‌گذره دیگه بازی کردن بازی‌های قدیمی کم گرافیک دیگه حال میده بمن.

و یه سری بازی هم هست که عالیه: Ace Combat
هواپیمای جنگی. پرواز می‌کنی عالی. یه لذتی داره که نگو. واقعی هم هست هواپیماها تقریباً.
همین الان چک کردم نسخه ۷ هم ۱۹ ژانویه داره منتشر میشه که VR support هم هست :heart: یعنی خود تجربه پرواز… وای خدای من…

3 پسندیده

GTA
و
Need for speed

2 پسندیده

انجام بازی رایانه ای چون یکسری مهارت ها رو درگیر میکنه حتما روی اون مهارت ها داری تاثیر مثبت خواهد بود… مثل هماهنگی چشم و دست، تمرکز، انواع توجه .
ولی این تاثیر در بازی های مختلف با کاراکتر های مختلف و ژانرهای مختلف متفاوت هست. هر فرایندی یا بازی ای میتونه در وهله ی اول با جدید بودنش و ناوارد بودن کاربر مهارت هاشو خیلی زیاد درگیر کنه و اثرای مثبتی براش داشته باشه ولی هرچی ما در اون کار یا بازی خبره تر و حرفه ای تر بشیم، یعنی مهارتمون در اون زمینه به یک میزانی از رشد رسیده و بعد از اون دیگه شاهد رشد خاصی در اون مهارت نیستیم. دقیقا مثل یک نمودار که داره به صورت صعودی بالا میره و از یک جایی به بعد جریانش ثابت و افقی میشه.

3 پسندیده

خوشحالم که انقدر rome total war باز داریم :smile: از معدود بازی هایی هست که چندین بار نصب کردم
Command & Conquer: Generals
Civilization
Stronghold
The Sims
Alexander
nfs:Most wanted1
Driver
dota1
بهتریناش همینا بود
travian و e-sim و bitfight هم بهترین بازی های تحت مرورگری که هر کدوم مدت زیادی از زندگی من رو به خودشون مشغول کردند

2 پسندیده

من زیاد بازی کردم در طول دوران نوجوانی
البته الان هم فرصتی باشه حتما جزو اولویت های سرگرمیم هست.

Total war shogan، dota، nfs، POP، super meat boy، GTA ، dont starve و و و و…

خیلی بازی های متنوعی انجام دادم و تقریبا بیشتر سبک های بازی رو میشناسم و تجربه کردم :thinking:

بهترین بازی ها به نظرم همیشه سخت ترین بازی هایی هستند که منطقی باشن. Super meat boy رو انتخاب میکنم.

4 پسندیده

این که شد دو تا سوال
سوال اول رو باید این جوری جواب بدم که بحث بهترین بازی ویدئویی همیشه چالش برانگیز بوده چون من هم مثل خودت خوره بازی بودم. اما بعضی از بازی ها هستن که هم رنگ و بوی نوستالژی برام دارن هم این که با روح و روان من بازی کردن. یکی از این بازی ها Sheep dog n wolf بود.

حتی الان که دارم راجع بهش حرف میزنم دلم میخواد دوباره دانلودش کنم و بازی کنم.
یکی دیگه از این بازی ها برای من IGI2 بود و خاطره بازی کردن های چندباره اون با پدرم. اون شلیک میکرد و من کیبرد میگرفتم. تصورش برای الانم سخته که چجوری دوتایی یک بازی را با استراتژی چیدن این که کمترین صدمه رو ببینیم میگذروندیم.
image

سوال دوم شاید برای من جوابی متفاوت داشته باشه چون کارم به بازی بر میگرده و واقعا برام مزیت هم داشته.

5 پسندیده

5a4f5ebe5bafe354e54fd732

بهترین صدا، بهترین تصویر، هماهنگی فوق العاده، مراحل جذاب، اعتیاد آور خلاصه هرچی بگم کم گفتم اهل بازی میدونن :grin:

6 پسندیده

بله در حد مناسبش باعث میشه بهتر بتونیم از پس حل مسئله بربیایم.
هماهنگی و سرعت عملکرد مغز و دست و چشم بالا میره و استرس حاصل از مواجهه با بعضی از مسائل مدیریت میشه. چون در کودکی بازی رو به عنوان یک چیزی که ما رو از استرس دور میکنه و خیلی ساده و سرگرم کننده انجام میشه دیدیم بنابراین اگر گاهی زندگی رو مثل بازی ببینیم راحت تر میگذره.
اگر بازی های موبایل رو هم جز ویدیوئی ها حساب کنیم
من این ها رو میگم ؛
smart mouse
shadow ninja
worms 4
Virtua tennis
super Mario max
humbug
street chaser
bunny skater
the bird cage