بهترین غذای رستورانی از نظر تو چیه؟

اگه قرار باشه بریم رستوران غذا بخوریم با یه منو از همه ی غذاهای خوشمزه، چی انتخاب میکنی؟ به دوستت چی میگی در مورد این غذا، تا اون هم امتحانش کنه؟

5 Likes

من خودم باشم و اوضاع اقتصادی مساعد باشه از اول لیست شروع می کنم میرم تا آخر . بعدش رستوران و عوض می کنم.

4 Likes

استیک رو پیشنهاد میدم، بقیه غذاها بیرون و تو خونه خیلی فرقی با هم ندارن!

استیک

با دوستم برای یه چالش سر اون غذا شرط می‌بندم؛‌ خود به خود یا من میبازم و یا ایشون و بعد با هم میریم غذا رو تست می‌کنیم :yum:

4 Likes

من ترکم و به عنوان یه ترک اگه منوی یه رستوران کوفته تبریزی داشته باشه حتما کوفته رو انتخاب میکنم.

اگر قرار باشه کوفته رو پرزنت کنم اینجوری روش ارزش گذاری میکنم:

کوفته جزو معدود غذا هایی هست که آشپز با دستش فرم غذا رو شکل میده و گلوله بی جون کوفته رو تبدیل به یه شاهکار هنری گرد و خوشمزه میکنه.

وقتی داری کوفته میخوری هیچ وقت نگران این نخواهی بود که قراره کوفته تموم بشه چون وقتی کوفته رو تموم میکنی و به وسطش میرسی کوفته تو رو با یه هسته که معمولا شامل مغز گردو یا تخم مرغ! هست بدرقه‌ت میکنه.

بدنه کوفته معمولا نه روغنیه نه خشک؛ نه سفته و نه نرم؛ نه گوشتی خالصه و نه حس غذای کربو هیدراتی رو میده … کوفته کوفته است. با هیچ چیزی نمیشه مقایسه‌ش کرد!

کوفته یه شاهکار مهندسیه …

6 Likes

من متقاعد شدم بخورم ولی تخم مرغ توش نباشه

4 Likes

اصلش اینه که توش مغز گردو بزارن . چون بدنه کوفته معمولا لپه و حبوبات توش داره یکمی تبعش سرد هست و گردو کمک میکنه که بعد از خوردن کوفته نفخ نکنه آدم .

اگه تهران بودم حتما یه بار با چند تا از بچه های پادپرس میرفتیم میخوردیم

2 Likes

بدین وسیله از شما دعوت میشه به سوال دیگری پاسخ دهید.
کدوم پادپرسی رو دعوت میکنی؟

1 Like