بهترین نرم افزار ثبت و ذخیره نوشته ها برای اندروید

سلام دوستان
گاهی اوقات نکته ها و مطالب نابی میخونید که اگه اینا رو یه جایی ذخیره کنید به مرور یک منبع خوب از مطالب مفید جمع آوری میکنید که قطعا بعدها به کارتون میاد.
من برای ثبت نکته ها و مطالب و سخنان بزرگان و هر جمله ی پر محتوایی از نرم افزار اندروید diaro استفاده میکنم که در اصل برای ثبت خاطره هست اما برای این کار هم عالیه.
امکانات خوبی داره مثل ذخیره سازی ابری، برچسب، پوشه بندی، رنگ بندی، جستجوی دقیق و…
اگه شما هم نرم افزار جالب و کاربردی در این زمینه میشناسید لطفا معرفی کنید.

2 پسندیده

من بیشتر از گوگل درایو استفاده میکنم

1 پسندیده

آره نرم افزار خیلی خوبیه منم استفاده میکنم. حتی میشه محتواش رو به اشتراک گذاشت. توصیه میکنم حتما نصب کنید

من برای این کار یه کانال تلگرام پرایوت درست کردم که فقط خودم داخلش هستم اپشن خاصی برای هایلایت یا تغییر فونت نداره ولی روی تمام دیوایس هام دردسترسه قابلیت سرچ داره و میشه با هشتگ کتگوری های مختلف برای خودت ایجاد کنی
میتونی ویس ریکورد کنی و بذاری
خلاصه که برای من کوتاه ترین راه کانال تلگرامه

1 پسندیده

بسیار عالی اما گوگل درایو فقط یک فضای ذخیره سازی هر نوع فایل هست که اتفاقا محتوای همین نرم افزار diaro در گوگل درایو ذخیره میشه. اما امکاناتی که diaro داره واقعا محشره

2 پسندیده

اینم روش خوبیه اما خب نیازه که زمان استفاده حتما آنلاین باشی و اینکه دسته بندی در این روش یه مقدار سخت تره. در نرم افزار diaro هم میشه صوت و عکس ذخیره کرد

1 پسندیده

این نرم افزار خوبی هست . کم حجم،با قابلیت تغییر رنگ و فونت و اضافه کردن پوشه و تصویر و صوت.