بهترین هدیه که میتونی به دوستت بدی چیه؟ هدیه‌ای خاص که با پول نخریدیش!

تا حالا به دوستات چه هدیه‌های با ارزشی دادی؟ چه چیزی ارزش اون هدیه‌ها رو تعیین کرده؟

از هدیه‌هایی بگو که قابل خرید و فروش و معامله به شکل معمول نیستند، اختصاصی هستند، مختص خودت که هدیه‌ای کردیش مختص دوستت!

چیزهایی که تو با انتخابت به عنوان هدیه برای دوستت ارزشمندشون کردی.

7 پسندیده

بستگی به شخصیت دوست داره
بستگی به نوع رابطه دوستی و میزان صمیمیت داره
بستگی به روحیه خودتون داره
.
مهربونی و ازخودگذشتگی خودتون رو هدیه بدهید.
.
.
.
.
.
:blush:ولی بهترِ هدیه مادی بدهید اثرش بیشترِ، دوست بودنتون رو بیشتر نشون میده.

5 پسندیده

من یا کتاب هدیه میدم به دوستانم یا گیاه! به این امید که حس ارزشمندی ای که برام دارن رو حس بکنن.

6 پسندیده

اگه دوستم ازین آدم های در ظاهر خوش ولی در باطن غمگین باشه یه جفت گوش میدم بهش تا درد و دل کنه . اگه خیلی رمانتیک باشه یه زبون پر از جملات عاشقانه میدم و اگه منطقی باشه یه کتاب و اگه خیلی مادیات دوست داشته باشه فکر کنم مجبور بشم کارت عابر بانکم رو بدم بهش که هرچی میخواد باهاش بخره

6 پسندیده

رفاقت. یعنی توی سختی‌ها کنارش باشم. توی خوشی‌ها همراهش. نرنجم و نرنجوم. همین جنس رفاقت مستمر رو یکی به من داده باشه انگار دنیا رو بهم داده.

8 پسندیده

زمانم رو، برای پیاده روی و دوچرخه سواری و گپ زدن…

6 پسندیده

رفاقت صادقانه همراه با دلسوزی و همدلی :heart:

2 پسندیده

متوجه سوالتون نشدم!
بالاخره نقدی باشه یا غیر نقدی؟

تو سوال نوشتین «بهترین هدیه غیر نقدی»
ولی تو توضیحات نوشتین «منظورم فقط پول نیست»
مگه پول غیر نقدی حساب میشه؟؟

بهترین هدیه غیر نقدی :
میتونه یه نقاشی، یه نامه، یا دعوت به یه قدم‌زنی در پارک باشه

بهترین هدیه نقدی :
برای آقایون » پول - ماشین - خونه
برای خانم‌ها » گل - لباس - طلا
(به ترتیب گرانی نوشتم)

2 پسندیده

کاملا درست گفتید احتمال میدم اون کلمات توضیحی رو برای پر شدن کاراکتر نوشتم. یا شایدم سهوا کلمه پول رو نوشتم و حواسم به متن سوال نبوده که در تناقض هست احتمال دیگری هم هست که منظورم از “فقط پول” چیزهایی بوده که غیر نقدی هست و قبلا بابتش پول پرداخت شده. میتونم الان اصلاحش کنم.

موافقم . نقاشی زبان احساسات و یک برون فکنی قشنگه . نامه هم همینطور هست نمایانگر ذوق و احساس نویسنده هست . و پارک گردی یا بصورت عمومی تر دیدن مناظر طبیعی هم قشنگه . البته گاهی یاد این میفتم
که چیز های دم دست تری هم هست مثلا دعوت به نشستن زیر خورشید یا نگاه کردن به ابر . از چیزهای مصنوعی هم میشه به دیدن و صحبت کردن درباره یه اثر هنری حتی فرش زیر پاهامون دعوت کنیم.
دعوت کردن به یک ورزش یا مدیتیشن دو تایی هم میتونه جالب باشه.

3 پسندیده