بهترین پرواز ایرانی رو با کدوم هواپیمایی تجربه کردین؟

امروز، ۵ اسفند، سالگرد تاسیس ایران ایر، اولین شرکت هواپیمایی ایرانی هست؛ شرکتی که در سال های پایانی دهه هفتاد میلادی، به عنوان رو به رشدترین شرکت هواپیمایی جهان و یکی از ایمن‌ترین، مدرن‌ترین، و پردرآمدترین شرکت‌های هواپیمایی دنیا شناخته شده. این شرکت همون سال‌ها، بعد از شرکت استرالیایی کوانتاس ایمن‌ترین شرکت هوایی جهان لقب گرفت؛ اون هم فقط با یه حادثه سقوط تو پرونده‌ی پرواز‌هاش.

تاریخچه پرافتخاری هست، هر چند که الان به خاطر تحریم‌های مختلف و احتمالا مسائل مشابه، اثر کمرنگی ازش باقی مونده. تصورش رو بکنین،‌ چنین شرکت‌هایی با توجه به شرایط استراتژیک ایران بین شرق و غرب، چه کارها که میتونستن بکنن.

بهترین تجربه سفرتون با کدوم هواپیمایی ایرانی بوده؟ و چه چیزی در این سفر بیشتر از همه توجهتون رو جلب کرده؟

هواپیمایی ایرانی

دنباله‌ی موضوع اگه مدیر علی‌بابا بودی، کدوم مسئله‌ در حوزه‌ی گردشگری رو جمع‌سپاری می‌کردی؟

4 پسندیده

فقط یکبار تجربه سفر هوایی رو داشتم از شرکت آسمان. ازین هواپیما کوچولوها که 40 50 نفره هستن و خب خیلی میشنیدم هواپیما بلند که میشه نفست فلان میشه و موقع فرودش خیلی تکون میخوره و … ولی خداروشکر هیچ اتفاقی نیفتاد و خیلی خوب بود و بهم کلی خوش گذشت. دیدن ایران رو از اون فاصله دوست داشتم

3 پسندیده

من دوبار با هواپیما پرواز کردم.
بار اول سفر از اصفهان به جزیره خارک با هواپیما جت شرکت آسمان
اولش وارد هواپیما شدم و زمین و نگاه کردم دیدم یه موکت پهنه اونم کثیفه ، پیش خودم گفتم اتوبوس که تمیز تر از اینه ، آخه هم کثیف بود هم روش آشغال بود
تازه خوراکی های خوشمزه ای نداند آخه پیش خودم فکر می کردم این هواپیما هست با اتوبوس فرق می کنه
نشستم و به طرز باور نکردنی دیدم 40 دقیقه بعد جزیره خارک هستم ، اونجا گفتم کل عمرم تو سفرهای بین جاده ای تلف شد ، از اون روز به بعد از سفر با اتوبوس متنفر شدم و تا میشه نمیرم
برگشتش رو با این هواپیما دو پره ها از خارک به اهواز رفتم که چشمتون روز بد نبینه خیلی ترسناک بود ، تو هوا چندین بار تکون شدید می خورد و همینطور که زیر پام و میدیم به خودم می گفتم اینجا آبه اگر سقوط کنم شاید بتونم زنده بمودنم

3 پسندیده

تا الان فقط از خطوط هوایی ایران ایر و ماهان استفاده کردم. رسیدگی بهتر به هواپیماها ، ارائه خدمات مطلوب‌تر ، خلبانان کارآمد و هواپیماهایی به مراتب بهتر و ایمن‌تر به نظرم ویژگی‌هایی هستند که باعث میشه از سایر خطوط هوایی استفاده نکنم و در صورت ضرورت سفر هوایی سعی میکنم از همین دو شرکت هوایی استفاده کنم.

1 پسندیده

با هواپیمایی ماهان تجربه کردم.
ایران ایر هم خوبه
البته واسه من بیشتر به شرکت هواپیمایی ربطی نداره. واسم این مهمه که کدوم هواپیما جدید تره

من با ماهان تجربه کردم خوب بوده …شبیه به خارجکی ها نیست ولی خب مقایسه نمیکنم چون سیستم خیلی فرق داره.مهم برخورد بوده که خوب بوده برام.