به جای هفت سین هفت تا چیز از یک حرف دیگه بگید!

به جای هفت سین از یک حرف دیگه
استفاده کن (و هر چیز رو که از همون حرف انتخاب میکنی نماد یک چیز قرار بده )

1. ترجیحا تکراری نگید مگر اینکه همزمان باشه (اگر از قبل کاربری حرفی رو انتخاب کرده شما برید سراغ یک حرف دیگه)
    2.تمام موضوعات باید با یک حرف آغاز بشن

مثال هفت عین = عسل (نماد طبیعت )
عود (نماد احساسات )
عینک (نماد خوشبینی )
عناب (نماد تفریح و دوستی )
عصا (نماد سنت های خوب قدیمی )
عکس (نماد خاطرات)
عروسک (نماد کودکی یا زیبایی)

شیر
شکر
شراب
شیرینی
شمع
شبدر
شیشه

2 پسندیده

پنبه: نماد بهداشت
پسته: نماد تورم
پلو: نماد نیازهای اولیه، غذا
پول: نماد لاغری و کوچک شدن
پماد: حفاظت از کرم از تبخیر و آلودگی
پیاز: ضدمیکروب
پیاله: نماد نگهداری و مراقبت مثلا

1 پسندیده

@mohammad.etemaddar
سلام .خیلی برام جالب بود که نمادی از روان شناسی ،نوازش ،روابط بین فردی و چیزی مثل اینها در نمادهاتون نبود چون میدونم در این مباحث علاقه و مهارت دارید. من هم
به مبحث نوازش و بحث هایی که در این باره میشه خیلی علاقه دارم و این پست هایی مثل این یا نظراتی که میذارم بیشتر بخاطر همین قضیه است
چون ما با آدمها طرفیم نه با ربات!
چه خوبه که این موضوعات (عید،هفت سین ،پادپرس و…) از این زوایه یه تحلیل روانشناسی در مبحث نوازشی انجام بدید.

1 پسندیده

@11141

چه جالب که به این موضوع دقت کردین. با روباتی شدن جهان موافقم. و شاید یه جورهایی تغییرات جهان داره تلنگری می‌زنه، که تا به حال بهش فکر نکرده‌بودیم.
اگر بخوام یک نماد نوازشی رو مثال بزنم، باید با پ پتو رو مثال بزنم، که خیلی‌هامون اینقدر دوستش داریم که حتی توی زمستون ترجیح می‌دن کولر رو روشن کنن و برن زیر پتو، چون یک جورهایی باهامون در تماس هست و یک ارتباط نزدیکی بهش پیدا می‌کنیم.

به نوازش هم این چند روز فکر کردم و دیدم نوازش خیلی جاها حضور داره و شاید خیلی جاها همراهمون هست. عه یادم اومد پ پادپرس رو اضافه کنم که خودش از نظر نوازشی با لایک‌ها، ریپلای‌ها، ارتباط دوستان، حضور مهمی داره.

1 پسندیده