به عنوان مهندس کامپیوتر تازه فارغ‌التحصیل چطور برای درخواست به کار رزومه بنویسم؟

با سلام

بنده به تازگی از رشته مهندسی کامپیوتر فارغ التحصیل شدم. در دوران تحصیلم زبان برنامه نویسی python و c++ رو به صورت خودخوان یا در کلاس هایی که دانشگاه برگزار می کرد به صورت مقدماتی آموزش دیدم و زبان انگلیسی رو هم در حد ضعیفی بلدم.

سوالم این هست که بنده با توجه به این که هیچ سابقه کاری ندارم چگونه می توانم یک رزومه قابل قبول بنویسم و با وجود اینکه این دو زبان رو به صورت مقدماتی بلدم آیا اصلا شانس دعوت شدن به همکاری رو دارم یا خیر. چون زمانی که رزومه ی برنامه نویسان رو سرچ می کنم با لیست بلند بالای پروژه های انجام شده و سوابق کاری شون مواجه میشم و احساس می کنم شانسی برای ورود به عرصه کار رو ندارم.

نکته ی دیگه این هست که لطفا نحوه ی نوشتن رزومه نویسی فارسی را به صورت قدم به قدم در word یا غیره اموزش بدهید؟ لطفا هم نحوه ی نوشتن رزومه به صورت فارسی را اموزش بدهید و هم به صورت انگلیسی.

همچنین لطفا فایل word خام رزومه نویسی را که ایجاد کردید آپلود کنید. اگر ممکنه از فایلهای اماده ی که در اینترنت موجوده استفاده نکنید لطفا.

در آخر اگر نکته ی دیگه ای برای راهنمایی به من میدونید خیلی ممنون میشم اگر بفرمایید. ببخشید که متنم طولانی شد.

رزومه نویسی برای کار

دنباله‌ی موضوع چرا کار پیدا کردن برای افراد سخته؟

2 پسندیده