به نظرتون مشکل پایین بودن صفحه لپتاپ رو چطور برطرف کنیم؟

لب‌تاب‌ها جوری هستن که فاصله کیبرد تا صفحه نمایششون کمه، مخصوصا اگه اندازشون خیلی بزرگ نباشه. بنابراین معمولا پایین تر از صورت قرار می‌گیرن و در کار زیاد باعث درد گردن میشن. برای کامپیوترهای ثابت این مشکل وجود نداره، معمولا پایه صفحه نمایش بلندتره و دست هم موقع تایپ راحتی خودش رو داره.
چکار باید کرد که دست و شانه و گردن همزمان راحت‌تر باشن؟

مشکلات کار با لپتاپ

6 پسندیده

ایا میشه یه چیزی مثل اهرم بین کیبورد و صفحه نمایش بزارن که قابلیت تنظیم ارتفاع رو داشته باشه؟ چرا اینکار رو انجام نمیدن؟ از نظر تکنیکی مشکلی داره؟

2 پسندیده

فکر کنم همچین مسئله ای برای سازنده ها چالش نبوده، اونها میخواستن یه ابزار درست کنن که راحت جابجا بشه و قرار هم نباشه تمام وقت رو با این بگذرونیم، اگر لازمه که این همه ساعت با کامپیوتر کار کنین توصیه میشه که کامپیوتر رومیزی بخرین و نه لپتاپ

حالا میشه یه کارایی کرد، لپتاپ رو بذارین روی بلندی و یه کیبرد بهش وصل کنین و استفاده کنین، کیبرد های با سیم و بی سیم زیادی توی بازار هستن که خیلی خوب هستن

3 پسندیده

من خودم چند تا کتاب بزرگ میزارم ریز لپتاپ یا از یه پایه بزرگ استفاده میکنم . و از یه کیبرد جانبی استفاده میکنم برای نوشتن . یه چیزی مثل عکس زیر laptop-cooling

3 پسندیده

خیلی آدما الان به سمت خرید لب تاب میرن، حتی برای نوجوونا هم لب تاب می‌خرن یا بعضیا هم کامپیوتر خونگیشون رو کنار میذارن. شاید حالا وقتش باشه که سازنده‌ها هم یه فکری بکنن. مثلاً با ایده شما و @hesam_fardad میشه به لب تاب‌هایی فکر کرد که کی‌بردشون جدا بشه.

2 پسندیده

تبلت ها تا حدود زیادی این جوری هستند که میگی- عملن فقط یه مانیتور لمسی دارن که به خیلی هاشون کیبرد هم وصل میشه
فقط میمونه سیستم عامل که من نمیدونم ویندوز فون یا اوبونتو تب چقدر کار راه انداز هستن

1 پسندیده

مسأله کوچیکی صفحه نمایش چی؟

1 پسندیده

ایشالا بزرگترش رو تولید میکنن، الان مانیتور های لمسی لپتاب ها تا ۲۱ اینچ هم تولید شده
یه کار دیگه هم که به من خیلی کمک میکنه اینه که لپتاپم رو به یه روشی وصل کنم به تلویزیون خونه، یه ماوس و کیبرد بیسیم هم بگیرم برم هرجا راحت بودم کار کنم، خیلی مانیتور بزرگ موقع کار کردن حال میده

1 پسندیده

بی شک اونم مشکلات خودشو داره :grimacing: :sweat_smile:
در واقع دنبال مدل بهینه کاربر دوستی هستم با حداکثر راحتی و حداقل آسیب :upside_down_face:

1 پسندیده

اگر اکثر وقت پشت کامپیوتر بودنتون به یه مکان محدود میشه، یه کامپیوتر رومیزی بخرین با مانیتور منحنی حداقل ۲۱ اینچ
راحت و عالی و آسیبش هم از لپتاپ کمتره
یه لپتاپ خیلی جمع و جور، یه تبلت یا حتی گوشی هوشمند هم کارتون رو توی بقیه جاها راه میندازه

1 پسندیده

و اگه نخوام صورت مسأله رو پاک کنم و یه راه حل و ایده جهانی حتی برای آینده دورتر بخوام چی ؟
معلوم نیست شاید الانم عملی شده باشه، من سرچ نکردم.

من اتفاقن امروز سرچ کردم، خیلی سر سری، هیچ لپتاپی ندیدم که مثلن مانیتورش جدا بشه، اما مانیتور لمسی ها خیلی زیادن

بعید هم نیست در آینده نزدیک لپتاپ ها جوری تولید بشن که مانیتور از بقیه جدا بشه، البته به نظرم واقعی تر اینه که همه سخت افزار بره پشت مانیتور و مانیتور هم یه پایه قابل تنظیم داشته باشه و یه کیبورد بیسیم همراه این سیستم باشه

1 پسندیده