به نظر شما کدوم در درمان بیماری موثرتره: استفاده از داروهای طب سنتی یا طب مدرن؟

خودم یکی از درمان شدگان طب سنتی هستم، تجربه‌ی شما در استفاده از طب سنتی چیه؟ تا حالا پیش اومده که طب سنتی بهتر از طب مدرن تونسته باشه مشکلتون رو حل کرده باشه؟

دنباله‌ی موضوع طب شیمیایی به انسان ها خدمت کرده یا خیانت؟

4 پسندیده

این دو طب مکمل هستند؛ مقایسه‌شون با هم درست نیست. نظر شخصی من اینه که طب سنتی بیشتر از حیث پیشگیری مورد توجهه تا درمان چه اینکه در برخی موارد مثل جراحی فکر نمی‌کنم حرفی برای گفتن داشته باشه. ولی برای سبک زندگی سالم و پیشگیری از بیماری‌ها، طب سنتی آموزه‌های خوبی داره.

2 پسندیده

طب مدرن بهتره چون در کتاب های رفرنس پزشکی و داروسازی قیدهایی مثل بیشتر کمتر اکثر و همه ی موارد مقایسه ای با رفرنس به تحقیق هایی موثق و انجام شده ، هست .در حالی که تحقیقات در زمینه طب سنتی به جدیت طب مدرن نیست و حتی داروهای یکسان تجویزی در طب سنتی از یه شهر با شهر دیگه میتونه از خیلی لحاظ با هم متفاوت باشند وبصورت کلی طب مدرن قابل اعتمادتر است

1 پسندیده

من فکر میکنم طب سنتی بهتره، در صورتی که بهشون اجازه آزمایش بدن و مشاهده و تجربه

یعنی من اینطور فکر میکنم که دکترای مدرن فقط با جراحی و برداشتن و اضافه کردن بعضی از قسمت های بدنه که موفق تر بنظر میرسن

وگرنه از کودکی این فکرو داشتم که همون دارو های گیاهی رو ب قرص و شربت و امپول شیمیایی تبدیل میکنن که تاثیرای خوبی هم توی معده و کلیه و کبد نداره

دکترای مدرن هم همچین کاری ازشون ساخته نیست، فقط بهشون بها دادیم
شما پاشید برین قبرستون ی منطقه کوچیک، قبرا رو نگا کنین، حدود 40 درصد از مردم از سرطان مردن، از هر چند سرطانی چند نفرشون شفا پیدا میکنن
؟

فکر میکنم دکترای گیاهی هم اگه برن تو بیمارستان و روی بدن ادما تحقیق کنن و تیغ و قیچی دست بگیرن شبیه دکترای مدرن میشن