به پادپرسی ها چه هدیه ای می دهید؟

چه خوب ! در این گونه کارها فرد مهم نیست و خود عمل اهمیت پیدا میکنه
پخش کردن و تقسیم کردن یک چیز به
صورت معنوی ما رو به روشنی نزدیک تر میکنه

7 پسندیده

من امکانش رو ندارم ولی دلم میخواست به هر پادپرسی یه گلدون گل هدیه بدم
آرزو بر جوانان عیب نیست :heart_eyes:

7 پسندیده

شما به همه و به من شعر های ناب هدیه دادین و می دهید
مرسی ازتون

7 پسندیده

به به عجب موضوعی :smiling_face_with_three_hearts: :heart_eyes:

من با کلی ذوق این هدیه تون رو میپذیرم! :star_struck: مدتی هست کتاب صراحت تمام عیار چشمم رو گرفته و منتظر اولین فرصت بودم برم کتابفروشی بخرمش. اگه تهیه ش راحت نبود راحت بگین، هدیه رو میذاریم برای یه نفر و یه کتاب دیگه.

من میتونم به سه پادپرسی برنامه تمرینی بدنسازی برای یه ماه متناسب با نیاز و هدفشون هدیه بدم، عموما با وزن بدن که بتونن توی خونه هم به ورزششون برسن :v: :muscle:

9 پسندیده

خطر از بغل گوشم گذشت وگرنه گلدون سیکاسم پریده بود چون خوش سلیقه ام هستین

6 پسندیده

خیلی جالب شد !
باید فکر کنم ببینم من چه هدیه ای میتونستم تقدیم کنم🤔

5 پسندیده

چشمممم با کمال میل
فقط راهنماییم کنین چجوری به دستتون برسونم

2 پسندیده

به به به، چه حس خوبی دارم الان :innocent: :hugs:

ممنون از شما و از طریق پیام ارتباط می‌گیرم باهاتون.

2 پسندیده

چقد حيف شد خودم مي خواستم ازش بگيرم چقد زرنگي كردي لاله :joy:
واقعا كه مشهدي هستي :thinking:

2 پسندیده

من مي تونم به ۵ تا پادپرسی تو پرونده هاشون کمک کنم به شرطی که مستندات و اطلاعات لازم رو در اختیارم قرار بدن

:rose::heart:

8 پسندیده

به عنوان هدیه، تنها کاری که از دستم برمیاد اینه که برای 10 پادپرسی عزیز، یک جلد کتاب (تالیف خودم) رو تقدیم کنم (هزینه پست هم با خودم) :slightly_smiling_face:

درصورت تمایل، نهایتاً تا 15 اسفند99 به نشانی زیر ایمیل فرمایید
[email protected]

شرمنده، بیشتر از دستم برنمیاد :upside_down_face:

7 پسندیده

خیلی خوبه، اما من فعلا پرونده‌ای‌ ندارم :upside_down_face:

اما یه پیشنهاد دارم به نفع امثال خودم:
حالا تا پرونده‌های پادپرسیا بیاد زیر دستتون، برای چند تا از سوالهای حقوقی پادپرسیا پاسخ بنویسید :heart_eyes:

مثل این:
آیا محرمانه بودن متن یک قرارداد طبیعی هست؟

یا این

بهترین قراردادی که برای طراحی سایت دیدی چه بندها و چارچوبی داشته؟

5 پسندیده

اين مدل هديه عاليه :yum:، لطفا كمى بيشتر از كتابتون بگيد، اسمش چيه، اسم نويسنده ش چيه، تو چه دسته بندى ميگنجه، جنس ورقاش از اين كاغذ سبك هاست كه خوب خم ميشه يا نه، جلد كتاب چه رنگيه، ؟

6 پسندیده

خب موضوع کتابات چیه
به شخصه تاریخ ،ادبیات ،جامعه شناسی و روان شناسی به همراه زیست شناسی رو خیلی دوست دارم

1 پسندیده

خب ترجیح میدم همونطور که در هیچ جایی توضیحی در موردش ندادم اینجا هم ندم.
درمجموع چیز خاصی نیست بجز یک مشت تجربه که روی کاغذ آوردم و ممکنه به درد یک نفر بخوره و به درد هزاران نفر دیگه نخوره :slightly_smiling_face:
اما اگه خیلی کنجکاو هستین، دوستان با محبت اینجانب در ویرگول زحمت معرفیش رو اینجا کشیدن و پاسخ تمام سوالاتتون رو خواهید گرفت. حتی دیگه نیازی هم به خوندن کتاب نیست. چون خلاصه اش هم اونجا اومده :slightly_smiling_face:
https://virgool.io/MePlusBook/کتابی-که-دوست-می-نویسد-خواندنی-نیست-خوردنی-است-xtpe6htknpcv

7 پسندیده

سلام دوست عزیز (اگر شایستگی دوستی با شما را داشته باشم)
هدیه گرانسنگی بود بسیار لذت بردم هم از خواندن کتاب هم از حضورتان در این جمع
تک تک ابیاتی که هم در مورد اقتصاد و هم در مورد جامعه مان اشاره فرمودید را سالهای زیادی از نزدیک لمس کرده بودم و ضرورت قافیه تغییر را حس کرده بودم ولی شنیدن این الفاظ از قلم نگارش شما لطف دیگری داشت بقولی: خوشتر آن باشد که سر دلبران / گفته آید در حدیث دیگران

5 پسندیده

@Sisad300 با سلام
من هم ویرگول را خواندم و هم سری به وبلاگ شما زدم . لذت بردم .علاقه مند شدم بیشتر در مورد تجربه های کاری شما بدانم و خوب می شود اگر آنها را در جمع پادپرسی ها هم مطرح کنید.
به هرحال خواندن وبلاگ شما را ادامه می دهم و البته هدیه شما را هم با کمال میل قبول میکنم.

1 پسندیده

سلام. خواهش میکنم قربان. بزرگوارید

خواهش میکنم. باعث افتخاره.
ولی در بین ایمیلهای دریافتیم، ایمیلی به اسم شما (اسمی که در پادپرس گفتین) دریافت نکردم.
البته نیازی به آدرس واقعی و حتی اسم واقعی نیست.
ولی اگر آدرس به اسم دیگه‌ای فرستادین ممنون میشم در ایمیل بعدی اشاره کنین که خدای نکرده شرمنده شما نباشم.
با سپاس

2 پسندیده

با شوق باید بگم هدایای همه پادپرسی حالا رو میتونم بپذیرم… :kissing_smiling_eyes: :rofl:
هدیه من هنریه…یه عکس از چهره خودتون بدید تا براتون تو هرسبکی قشنگ تر شد طراحیش کنم :slightly_smiling_face: :face_holding_back_tears: :heart_hands:
@sabaaa
اگه روزی انلاین شدی با کتاب بغض پرستوها سوپرایزم کن
@lolmol
عضله سازیه هدفم :grin:
@Sisad300
اقای یگانه تکلیف منی ک پادپرسی نبودم اون زمان چی؟منم نقطه کورو میخواما…

1 پسندیده