به چشم زخم اعتقاد دارین؟

به چشم زخم اعتقاد دارین؟ اونو تو زندگیتون تجربه کردین یا آثارشو دیدین؟ نمیشه چیزایی که دوس داریم و واسمون خوشاینده تو صفحه مجازیمون اشتراک بزاریم که مورد اصابت چشم زخم قرار نگیریم؟؟من عکسای پسرمو تو پیج اینستام میزاشتم الان چن وقته همش مریض میشه اطرافیان نظرشون اینه که بخاطر عکساییه که مرتب ازش میزاری اینجوری شده

3 پسندیده

من به شخصه اعتقاد ندارم اما انکارش هم نمیکنم

1 پسندیده

اعتقاد چندانی بهش ندارم ولی شخصا برای خودم این قانون رو گذاشتم که بر روی چیزی که طرف مقابل من نداره و من دارم عمدا و با این نیت که نشان بدهم من دارم شماها ندارید مانور ندهم. اصطلاحا کلاس نگذارم.
من به این مورد خیلی اعتقاد دارم که به رخ کشیدن _ کاری با زندگی کردن معمولی ندارم. منظورم بیشتر عمدی است که برخی واقعا در رفتارشون دارند _ در مقابل کسی که نداره و در دلش افسوس و حسرتی بخوره برای من هم خوب نخواهد بود. حالا ممکنه یکی بگه همین چشم زخمه ، یکی بگه انرژی منفیه یا هرچیزی. البته من تاثیری مانند مطالبی که در مورد چشم زخم گفته میشه در زندگی خودم ندیدم در ضمن اینکه به قانونی که گفتم همیشه پایبند بودم.

1 پسندیده

منم اتفاقا رو این مسئله خیلی حساسم که چیزی نزارم یه وقت کسی که نداره دلش نخواد ولی در مقابل گذاشتن عکسای پسرم نتونستم مقاومت کنم
و اصلا قصدم به رخ کشیدن نبود