به چه دستگاهی نیاز دارید تا با آن زندگی برای شما آسان تر و مشکلات شما حل شوند؟

سلام دوستان
امیدوارم حالتون همیشه خوب باشه

در طول تاریخ انسان‌هایی بوده‌اند و هستند که کارشان حل مشکلات مردم به وسیله علم و تکنولوژی هست. بله! دارم در مورد مخترع‌ها صحبت میکنم.
اولین چیزی که یک مخترع برای ساختن یک اختراع احتیاج دارد ایده است.
من ازتون میخوام اگر مشکلی دارین که با اختراع یک وسیله حل میشود ان را با بقیه به اشتراک بگذارید تا اگر با علم و تکنولوژی حال حاضر قابل ساخت بود ، برای ساخت آن وسیله همه تلاشم را بکنم.

از همه کسانی که ایده خودشون رو در میان میگذارند تشکر میکنم
با آرزوی موفقیت برای همه‌ی شما

4 پسندیده

فکر نمیکنم قابل ساخت باشه ولی دستگاهی که بشه باهاش فکر بقیه رو خوند یا از اتفاقات روز بعد باخبر شد

4 پسندیده

وقتی برقا هست، تمرکز موجود نیست! طوری شده گاها زمان‌های خاصی از روز آرزو می‌کنم کاش الان دیگه برق بره :joy: :grin:

یه جوری بتونین تمرکز رو به زندگی دیجیتال برگردونین، بدون اینکه نیاز باشه برقا رو ببرین، عالی میشه.

2 پسندیده

با تکنولوژی حال حاضر قابل ساخت نیست چون ما هنوز نمی‌دونیم مغز انسان دقیقا چگونه کار میکنه
ولی امیدوارم آنقدر زنده بمانم تا روزی بتونم
همچنین اختراعاتی رو انجام بدم

با تشکر از نظر شما
2 پسندیده

تو زندگی های این روزا گرد و خاک هم خیلی زیاده، به خاطر ساخت و سازها. نمیشه پنجره ها رو باز گذاشت و از هوای بیرون استفاده کرد.

یه وسیله ای ابداع بشه که گرد و خاک رو جذب کنه، تا این قدر زندگیت خاکی نباشه! مثلا یه توری که دم پنجره قابل نصب باشه و در ضمن اینکه هوا رو عبور میده، خاک رو فیلتر کنه.

2 پسندیده

ممنون بابت ایده‌تون حتما روزی بهش فکر میکنم
چون فعلا یه ایده‌ای هست که خیلی ذهنم رو به خودش مشغول کرده

2 پسندیده

فکر میکنم ابزاری که بشه گزینشی گوش داد البته در حد همون تخیلات هست فعلا😁. مثلا وسیله ای اختراع شه بصورت تراشه و… که داخل گوش بذاری و البته ضرری هم نداشته باشه و بتونی صداها رو گزینشی انتخاب کنی که مثلا از بین بسامد فلان تا فلان میشد گوش کرد. میشد بهش اپشن هم اضافه کرد مثلا در یک جلسه نشستید و فقط میخواهید حرف های معلم رو گوش بدید و صداهای بیرون یا پچ پچ بچه ها تمرکزتون رو نگیره اون وسیله رو تنظیم کنید که از صدای محیط در فلان تایم فقط صدای استاد رو بشنوید . اینجوری فکر کنم انگیزه افراد هم تعدیل میشد و مثلا دانش آموزی که وسط کلاس حرف میزد میدونست کسی به شیطنتش گوش نمیده و ناکام میموند و در نتیجه خیلی فضای بهتری بوجود می اومد. از طرفی معلم و باقی شاگردان هم آزرده نمیشدند. حالا این یک مثال بود صداهای زیادی هستند که نمیخواهیم بشنویم مثلا صدای گفتگوی دو نفر زمانی که ما بهش علاقه نداریم. قشنگ میتونست یه کلاس آموزشی باشه و یه تحول بزرگ تو بشریت بوجود بیاره.

1 پسندیده