به چه چیزایی میتونی تبدیل بشی؟

امیدوارم ذوق نشون بدین و تو این بازی مشارکت کنید!: ))
بازی ساختن ماسکه و هیچ ضابطه و شرطی نداره. ماسک‌تون میتونه واقعی باشه یا روی عکس‌تون تو گوشی نقاشی بکشید.
فقط یه عکس خودتون و ماسک‌تون منتشر کنید!
برای جذاب‌تر شدن میتونید یه نفر رو با یه موضوع به بازی دعوت کنید. مثلن میتونید یوسف رو با موضوع سبیل به بازی ساختن ماسک دعوت کنید!: ))
%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1

10 پسندیده

چه بازی جالبی .

من شروعش میکنم :crazy_face: این ماسک منه »

9370_2

نفر بعدی که دعوت میکنم @Jalal_Razavi یا @Naser_Eslami

پی نوشت » یکی از جالب ترین اتفاقاتی که میتونه بیوفته اینه که این عکس اینقدر ترند بشه که هر کسی اسم منو سرچ میکنه این عکس بیاد بالا :grin::grin::grin: یکی از قشنگ ترین جوک هایی میشه که میتونم سر کلاس سئو برای بچه ها تعریف کنم .

10 پسندیده

آهاااا
که نفر بعدی جلال یا ناصر
باشه حسام جان هر چی شما بگید :sunglasses: شما بودی بچه دوست داشتی ، بیا اینم عکس من

padpors

نفر بعدی و دعوت می کنم @saeed_taghavi

10 پسندیده

بی نظیر بود :rofl::rofl::rofl::v:

6 پسندیده

ناصر جان این قبول نبود ها کل صورتش پوشیده شده . فقط ازونجایی که کچل بود شناختم تویی :grin::metal:

نفرای بعدی اگه ماسک میزارن صورتشون هم معلوم بشه بهتره

5 پسندیده

آره کچل بودن خوبیش اینه راااحت شناخته میشی ، مثلا طرف میگه اون کچله و میبینی؟ بعد طرف از بین ۵۰۰ نفر سریع میگه اها اون و میگی.:joy:
خب طبق قانون بازی رفتم جلو ، بعدشم قرار بود ماسک بزنیم منم گفتم چه ماسکی بهتر از این :grinning:

6 پسندیده

mask-3

به هر چیزی که دلت بخواد :grin:

7 پسندیده

اول از همه خودمو دعوت میکنم به این بازی جذاب :heart_eyes:

ماسک من چهره ی یه بچه ی مظلومه که ناصر داره بهش رسیدگی میکنه @Naser_Eslami . و البته احتمالاً به خاطر وضعیت شیرخشکی که بهم داده مزاجم بهم ریخته :face_with_hand_over_mouth:

image

از همین تریبون استفاده میکنم و طراح بازیمون @sepinoud.keshaavarz رو دعوت میکنم تا خودش ماسکشو بزنه به چهره اش و یوسف رو دعوت کنه :grin:
و صد البته @trust_level_3

5 پسندیده

چالش جالبیه و @somo849 هم از ترفند خوبی استفاده کرد :joy: و 15 نفر رو یه جا دعوت کرد از خود صاحب چالش و یوسف هم استفاده کرد خودشم قاچاقی از چالش رد شد :grin:

1 پسندیده

من خودم ماسکم رو گذاشتم دیگه!: )) عکسی که گذاشتم خودمم.

2 پسندیده

بابا من دنبال یه آدم خیلی جسور میگردم که @yousef دعوت کنه :grin::laughing: ،

خوشم میاد مچشو گرفتیم!!! خیال کرده!!:grin: :roll_eyes::lying_face:

2 پسندیده