تا حالا به رمال و فالگیر مراجعه کردین؟

تا حالا به رمال و فالگیر مراجعه کردین؟
از تاثیرات #فال و #رمالی بگین و اینکه آیا از اینکار سود و فایده ای بردید؟
#Challenges
#رمالهای دروغگو

4 پسندیده

نه مراجعه نکردم ولی یبار که نوجوان بودم مامانم استفاده کرد که طالع من رو ببینه البته پول ناچیزی بهش داد صرفا برای سرگرمی بود. اونم دعای خیر کرد و کلا از هر چی که من خوشم میومد میگفت به اون میرسی (:smile:

4 پسندیده

دعا کردند حتما پادپرسی بشین :relaxed:

2 پسندیده

اي كاش واقعا وجود داشتند كساني كه مي تونستند بعضي وقايع خوب زندگي آدم رو پيش بيني كنند چون آدم منتظره و دوست داره بدونه كي بلاخره اتفاق ميفته

من هرگز پيش شون نرفتم چون هرگز باورشون نكردم اما ميشناسم كساني رو كه ميرن پيش آدم هايي كه بهشون ميگن دعانويس و اون پيش بيني مي كنه براشون بعضي وقايع رو يا مثلا ظاهرا كاري ميكنه كه دو نفر آشتي كنن :thinking:

تجربه اي در اين خصوص دارين؟

1 پسندیده

من وقتایی که میخوام یه حرف خوب بشنوم، از این تلقینا که میگه «نگران نباش، یه روز خوب میاد!» فال حافظ میگیرم. قدیما که بچه تر و عاقل‌تر بودم، کتاب حافظ رو باز میکردم و میخوندم، هم فال بود و هم تماشا. یعنی به قصد تلقین خوب فال نمیگرفتم، برای لذت بردن از شعر و به بهونه فال، حافظ رو باز میکردم.

الانا دیگه کتاب حافظ رو دستم نمیگیرم، گوگل میکنم فال حافظ و زود از روی شعره رد میشم و تفسیر رو میخونم. فقط و فقط هم یه خواسته دارم که همیشه بهش میرسم: بهم القا میکنه که «یه روز خوب میاد …».

فکر میکنم مراجعه به فالگیر هم به دلایل مشابه هست. یعنی قضیه رو زیاد اعتقاد و اینا نمیبینم. بیشتر نیاز داری یکی یه حرف کلی بزنه که توش داره چیزی که رو که می‌خوایم، از زبون یکی دیگه بشنویم و تایید بشه.

2 پسندیده

خب ادمای دور و بر من زیاد پیش فالگیرهای مختلف میرفتن همیشه
تو این زمینه هم مث همه زمینه های دیگ ادمای مختلف با روحیات متفاوت وجود داره
برخی دروغگو هستند! برخی تو کارشون استادن و…
من فالگیر مرد هم پیدا کردم، اما اونا بسته به باور های خودشون به مدل خودشون به زندگی هرکس نگاه میکنن! و ادمایی ک من میشناسم بعضی هاشون تا 6ماه رو میبینن بعضی تا 4 سال!
خودم دوست دارم یادبگیرم بخاطر فهمیدن واقعیت! ن اینکه فال گیر بشم
فقط میخام بفهمم چطور ممکنه

2 پسندیده

واقعا درست پيش بيني مي كنند يا ادعا دارند؟ خيلي عجيبه :thinking:

درست پیش بینی میکنن،مخصوصا اتفاقات کلیدی رو
اما گاهی هم چیزای خیلی کمی میگن

من خیلی دلم میخاد بتونم ادرس یکیشونو پیدا کنم.