تا کجا حاضری برای نجات دادن زندگی خانوادت پیش بری؟

فرض همین الان مهم ترین فرد خانواده برای تو در خطر مرگه یا مثلا کسی اون رو گروگان گرفته. تا کجا حاضری برای نجاتش تلاش کنی؟
حاضری از چراغ قرمز رد شی؟
حاضری با دو تا ماشین تصادف بکنی؟
حاضری جونت رو بدی؟
آیا حاضری که قاتل بشی؟
تاکجا پیش میری و بدترین کاری که حاضری انجام بدی چیه؟چرا؟

image

5 پسندیده

جون خودم رو قطعا ميدم ولي كسي رو نميكشم
ميترسم عذاب وجدانش دردناك تر از فقدان عزيزم باشه
جون خودم راحته و قطعا انتخابش ميكنم

3 پسندیده

فکر کنم واقعا وست ورلدی نیازه تا خودمون رو بسنجیم و مثل Man in Black سریال ببینیم که تا کجا می تونیم بد باشیم.

اینم یه موضوع مرتبط :slightly_smiling_face: برای اشنایی بیشتر

نظرتون چیه؟

5 پسندیده

اولش سعی میکنم از طریق قانونی برم جلو ولی اگر نشد ممکنه از راه های دیگه ای وارد شم ولی بازم بسته به موقعیت داره و اون شخصی که الان در خطره و این که چه نوع خطری باشه .

3 پسندیده

همشونو سلاخی میکنم :thinking: تا جایی که جون داشته باشم :sweat_smile: یه چی تو مایه های John wick :grin:

5 پسندیده

هم حاضرم جون خودمو بدم و هم حاضرم قاتل بشم، حاضرم یه عمر عذاب وجدان بکشم ولی خانوادم خوب باشن.

1 پسندیده

به نظرت خانوادت با عذاب تو خوبن؟
یا با مرگت؟ به نظرت میتونن با این موضوع کنار بیان؟
به نظرت مرگ لحظه ای بهتره یا عذاب دائمی؟
مطمئنی که میخوای با از بین بردن خودت خانوادت رو یک عمر عذاب بدی و کاری کنی که هر لحظه آرزوی مرگ کنن؟

2 پسندیده

چرا کسی نمیخواد برای خانوادش زندگی کنه؟
چرا این هنجار غلط فدا شدن جایگزین راهنمایی و کمک به موقع شده
من از این کلیشه دورم . نقش هم بازی نمیکنم ،البته که دوست دارم خانواده ام تو سلامت و رفاه باشن. ولی این دوست داشتن در حد فدا شدن رو شایسته نمیدونم و احتمالا کسایی که اینجوری رو خانوادشون حساسن در کودکی و جوانی از خانواده ضربه خوردن .

1 پسندیده

دوست ندارم خانوادمو عذاب بدم ولی نمیتونم شاهد این باشم که خانوادم جلوی چشمام نابود بشن و من هیچ کاری نکنم. در واقع بین بد و بدتر، بد رو انتخاب میکنم.

ولی

باز هم خودخواهی انسان؟!

:man: : این انسان تا کجا میتونه پیش بره؟
:man_white_haired: : تا جایی که خودش رو برای خودش فدا کنه…

پیشنهاد موسیقی:
https://songsara.net/27508/2cellos-love-story-2017.html

2 پسندیده

تعبیر متفاوت و حدودا درستیه، شاید واقعا بخاطر خودخواهیم باشه🤔