تولید بهداشتی پلاستیک های مورد نیاز دستگاه opg دندانپزشک ها

یه موضوع مشابه دیگه در مورد تجهیزات دندانپزشکی، saliva ejector هستن که داخل دهان بیمار گذاشته میشه که بزاق رو در حین ترمیم دندون تخلیه کنه. سر این وسیله هم قطعه پلاستیکی هست که باید برای هر بیمار عوض شه.
من وقتی در المان رفتم دندونپزشکی از این وسیله استفاده نکردن! کسی میدونه که ایا در همه جای دنیا اینطوره یا بعضی جاها کلا استفاده نمیکنن؟یا به مورد خاصی که دندون داره برمیگرده؟ یا …؟

1 پسندیده

واقعیت فایضه ایران باتوجه به سطح دارمد بالای دندان پزشکی و متمول بود بیشتر دندان پزشکان سرمایه گذاری بالای در این زمینه انجام می دهد و سرمایه در گردش اون خیلی بالاست که باعث میشه بیشتر شرکتهای خیلی خفن غربی خیلی علاقه مند به این بازار باشن. اگر می بینی که تو المان اون اتفاق داره میفته به این خاطر که اونجا سود ناشی از ترمیم دندان کاملا تعریف شده است و در نتیجه اون دندان پزشک محترم سعی میکنه با کم کردن هزینه میزان سود خودش رو بالا ببره. واقعیت اون یه وسیله خیلی روتین که در تمام دنیا استفاده میشه. این رو وقتی تو نمایشگاه تجهیزات پزشکب همراه برادرم رفته بودم دیدم.

اصلا برای ثابت نگه داشتن فک چه نیازی هست چیزی وارد دهان بشه؟ میشه با یه طراحی ساده یه داربست زیر فک طراحی کرد برا چنین کاری.

1 پسندیده

با طراحی یه چهارچوب مشکلی حل نمیشه چون که باز باید یه محافظ برای این بخش طراحی کرد. چرا که اون چهارچوب در هر صورت با پوسا لنسان تماس داره و ممکنه باعث انتقال بیماری بشه

پست به موضوع جدیدی منتقل شد: برای طراحی و تولید تجاری پوشش زایده ی دستگاه پانورامیکس باید چیکار کرد؟