تولید محتوا رو از کجا شروع کنم؟

خیلی وقته دارم به تولید محتوای ویدیویی و نوشتاری به عنوان کار دوم فکر می کنم. اما هر چی فکر کردم نفهمیدم از کجا شروع کنم. خوشحال میشم اگه تجربه‌ای توی این زمینه دارید باهام در میون بذارید.

5 پسندیده

ميتونى از همين پادپرس شروع كنى :vulcan_salute:.

مدتى هست دنبال مدل درامدى ساده و پايدار براى پادپرسيم. و ميخوايم مدل درامدى تبليغ با در نظر گرفتن سهم مشاركت كننده ها رو براش تست كنيم، تقريبا مشابه يوتيوب.

جزئيات بيشتر رو به مرور بروز ميديم، منتها به شكل كلى

• نويسنده هاى پرسش هاى جذاب و پربازديد
  • نويسنده هاى پاسخ هاى منتخب
  • شواليه ها

در درامد ناشى از تبليغ سهيم خواهند بود.

پس ميتونى به نوشتن پرسشهاى ديدنى يا پاسخ هاى جذاب در پادپرس فكر كنى.

2 پسندیده

خب این یکم حس می کنم برای من زمانبر باشه تا بفهمم سوال جذاب اینجا چه سوالیه. ولی کار بسیار جالبیه این هم! تا حالا به این فکر نکرده بودم سوال خوب/جذاب چه سوالیه!

1 پسندیده

مطالب خوبی در مورد تولید محتوا خصوصا در عرصه وب در پادپرس وجود داره. مثلا به نظرم این جستار آموزشی که فکر کنم 6 قسمت داره میتونه کمک کننده باشه.

2 پسندیده

تولید محتوا با خواندن محتوا شروع می‌شه.

متاسفانه تو ایران هر کس که سواد خوندن و نوشتن داره تبدیل به کپی رایتر یا محتوانویس شده. مقالات کپی هم دقیقا آثار همینه. زیاد بخون. زیاد بنویس و کم کم قواعد رو یاد بگیر.

برای شروع می‌تونی در دوره‌ای که به زودی در پادپرس برای آموزش محتوا شروع می‌شه شرکت کنی.
اما از اون جایی که مدرس دوره خود منم یادت باشه هر کوتاهی در انجام تکالیف موجب حذف شما از دوره میشه.

3 پسندیده