تیغ زدن موهای سر چه حسی داره ؟

شما تا به حال موهای سرتون رو با تیغ تراشیدید؟ تو لحظه ای که سرتون درو شده و مویی روش نیست چه حسی بهتون دست میده؟ چه مدت طول میکشه موهاتون دوباره در بیان و بتراشیدشون؟

4 پسندیده

با تيغ كه نه ولي موهاي هشتاد سانتيم رو پنج سانت كردم :neutral_face: اولش حس خوبيه كه سر سبك شده ولي بعد پشيمون شدم

2 پسندیده

من دوران راهنمایی این کارو کردم. اولش بدجور خورد تو ذوقم چون زشت شده بودم. اما بعد که طبیعی تر شد دیدم خیلی خوش میگذره. هوایی ک ب سرم میخورد تو تابستون و راحتی موقع حمام از لذت هاشه!!

3 پسندیده

موقع رشد، اون تیزی موها لذت بخشه، احساس سبکی می‌کنی؛ برای من که به اجبار سربازی بود، ولی تجربه‌ش توی ایام قرنطینه بد نیست.

2 پسندیده

پارسال چندین بار اینکار کردم. ابتدا همسر خیلی مخالف بود اما وقتی در کار انجام شده قرار گرفت خیلی هم استقبال کرد :wink:
راستش قبلش خیلی استرس داشتم که بهم نیاد. چون معمولا به بعضی ها میاد به بعضی ها اصلا نمیاد. یادمه پارسال همین موقع ها یه اپلیکیشن مد شده بود که آدم و پیر میکرد. یکی از آپشن هاش این بود که آدم کچل میکرد. تست که زدم دیدم چقد خوب شده. یکساعت بعدش قیافه م با اون چیزی که اپلیکیشن خروجی داده بود، مو نمی زد. خیلی راضی بودم. حس سبکی و خنکی عالی داشت. یادمه تا مدت ها جلوی آینه دنبال شونه میگشتم :joy:

3 پسندیده

درسته میتونه یه تجربه ی فوق العاده از روزهای کرونا باشه

:joy: :joy: :joy:کارتون خیلی شوکه کننده بوده …
ولی خوبه که خودتون از انجامش راضی بودین . چون بعد حسرتشو نمیخورین :slightly_smiling_face:
البته منم از اون اپلیکیشن استفاده کردم اما خوشم نیومد و سراغ کچل کردن نرفتم

از لذتش خیلی خوب حرف زدید. ته دلم خواستم تجربش کنم :slightly_smiling_face:

:flushed: :flushed: :flushed:
پس از تجربه ای که کردید راضی نبودید. اما جالب به نظر میاد :slightly_smiling_face:

احساس باحالیه سبکی و خنکی رو حس میکنی اما آفتاب و سرما اذیت میکنه حتما کلاه لازم میشه :thinking:
وقتی هم که تازه جوجوق (اصطلاح قزوینیه به معنی جوانه زدن) میزنه به بالش گیر میکنه به کلاه پارچه ای گیر میکنه کلا شبیه یه اسکاچ تیز میشه و پتانسیل اینو داره که به همه جا گیر کنه :grin:

5 پسندیده

خوب حالا تازه یه سوال پیش میاد که: این درسته که میگن بیشتراز قبل مو در میاد یا نه؟

1 پسندیده

خیلی اصطلاح جالبی بود و تاحالا نشنیده بودم :smile:

1 پسندیده

بيشتر وحشتناك به نظر مياد تا جالب😅

2 پسندیده

تیغ نزدم ولی بارها کوتاه کردم در حد نزدیک به صفر با ماشین .
تجربه بدی نیست ولی به زمانش دقت کن(مثلا در زمان های خیلی گرم و یا خیلی سرد این کار رو نکن و در زمانی که مجبوری با جمعیت زیادی همراه باشی و… ) . خنکی سر و راحتی شستشو و شانه زدن و تمیز بودن بیشتر از مزایاشه و آسیب پذیر شدن بیشتر نسبت به سرما و گرما و گاهی تاثیر در زیبایی هم از معایبش هست.

1 پسندیده