حیوان درون شما چیست؟

شاید شنیده باشین هر آدمی یه حیوان درون داره که بعضی از رفتار هاش رو مشخص میکنه… حتی توی اینستا هم بعضی پیج ها در این مورد پست گذاشتن و …
ولی به نظر من نمیشه گفت چونکه مثلا یک فرد مردادماهی هست حتما حیوان درونش شیره و اینطوری همه ی ادمارو گروه بندی کنیم… خود من قبل خوندن حیوانات درون متولدین ماه های مختلف حس میکردم که یه گربه ی مشکی درون من زندگی میکنه و روز به روز با من رشد میکنه…
شما حس میکنید چه حیوانی درون شماست؟
البته این به این معنی نیست که خصوصیاتی که ادما به حیوانات نسبت دادن درسته و مثلا گربه نحسه … لطفا بدون ترس از قضاوت دیگران و یا حرفای اشتباه بعضی در رابطه با حیوانات مختلف رو کنین حیوان درون شما چیه؟پیشیه درون من

6 پسندیده

سوال جالبی بود
من بارها خواب دیدم که جای حیوانات هستم و خیلی باحال بوده خوابم و لذت بردم :sweat_smile:
اما اینکه بدونم درونم چه حیوونیه دقیق نمیتونم بگم اما یه صفتی از قوچ بهم رسیده که چیزی نمیتونه جلومو بگیره بهش شاخ میزنم راهمو باز میکنم
کوالا هم که بنازم خواب بهترین چیزه :sweat_smile::joy:

7 پسندیده

:joy: :joy: :joy:خیلی جالب بود… همه ی حرفاتونو به صورت تصویر میدیدم… ترکیب جالبیه… کوالا و قوچ… هردو حیوانات مفیدین

3 پسندیده

مثلا خواب دیدم که میمونم و انقددددررر لذت بخش بود وقتی با دستام تاب میخوردم
جالبیش اینجاس که همیشه روی نرده های راه پله ی یه جایی تاب میخورم و میرم پایین :joy:
همه حیوانات مفیدن فقط ما انسان ها هنوز فایده خودمون رو درست درک نکردیم :sweat_smile: بقیه همه منظمن عامل بی نظمی ماییم

3 پسندیده

:joy: :joy: :joy: :joy:واقعا هم خواب لذت بخشیه… کیه از این همه هیجان بدش بیاد؟
با آخر حرفتون خیلی موافقم و از خوشحالی نمیدونم چی کار کنم؟جای همه ادمایی که نسبت به حیوانات بدبینن خالی که دماغشون بسوزه

3 پسندیده

سوال جالبیه. مفهوم حیوان درون من رو یاد ایده ی داستان لایرا، یا سریال شیطان درون انداخت که شاید بدتون نیاد کتابش رو بخونین و یا سریالش رو تماشا کنین:

راجع به حیوان درون خودم ایده ای ندارم. اگه انتخابی بود، دوست داشتم چلچله می‌بود، یه موجود آزاد و همیشه در حال پرواز!

پ.ن. حتی برا آب خوردن هم حوصله ش نمیشه رو زمین بشینه! :yum:

6 پسندیده

ممنون که یه کتاب خوب معرفی کردین… حتما فرصت پیش بیاد میخونمش :smile: :heart:
به نظرم هرکس هر حیوانی رو دوست داره و حسش میکنه همون حیوان درونشه مثلا خود من چون به گربه حس خاصی دارم و یگ سری اخلاقیاتم شبیه گربه بود حدس زدم گربه ای درون من زندگی میکنه… یه جورایی به تستایی که حیوان درون رو مشخص میکنه چندان اعتقادی ندارم به دلیل اینکه توی دنیا میلیارها آدم زندگی میکنه که هرکدوم عقاید و نگرش خاص خودشونو دارن…و چه حیوان زیبایی انتخاب کردید :+1:

3 پسندیده

با اینکه حس خوبی نسبت به حیوان درونم ندارم.
ولی احساس می‌کنم باید شتر باشه!:camel:

1 پسندیده

مار :snake:
حس می‌کنم دلش می‌خواد بشناسه.
و ترسو هست.
دست و پا برای انجام دادن نداره. صرفا می‌شناسه.

پ.ن.برنامه‌نویسی
شاید برنامه‌نویسی پایتون به همین خاطر این اسم رو داره. چون الگوریتم‌های بسیار بزرگ رو می‌تونه پیاده کنه، ولی در عین حال یکی از کندترین و بی‌دست‌وپاترین زبان‌های برنامه‌نویسی هست.

2 پسندیده

فکر کنم چند صفتی از پاندا دارم یکیش
جمع چیزهای متضاده (پاندا سیاه و سفیده ،دندوناش هم مناسب گوشتخواریه اما بامبو و علف میخوره
و با وجود هیکل بزرگ و حالت شکارچی ش آروم رفتار میکنه) .

1 پسندیده

من خودم حیوان مورد علاقه ام قو هستش چون که قو خیلی با شکوه هستش قو موجودی هستش که زمان مرگش رو میفهمه و از جمعش جدا میشه و تنها میمیره…
قو در طول عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه، قو فقط دو بار آواز میخونه اونم وقتی با عشقش آشنا میشه و دیگه وقتی یاد عشقش در لحظه مرگ میفته و مکانی رو برای مرگ انتخاب میکنه که با عشقش آشنا شده…

1 پسندیده

حتما بايد يك حيوان ببينيم نميشه چند حيوان باشه؟

آخه هر چي فكر مي كنم چند حيوان در درونم مي بينم

:joy::joy::joy:

ضمن اينكه قطعا كاملا كه شبيه شون نيستيم به نظرم با بعضي از ويژگي هاي مهم شون به نوعي همزاد پنداري مي كنيم :thinking:

1 پسندیده

آرمان؟ علف و بامبو ؟

حالا بامبو ها خوشمزه ان؟

نمیدونم جاندار درون من سگ هست.

میشه ولی همونم نگفتید
و سوال رو پیچوندید😅

نمیدونم ولی از روی دندون ها و چیرهای دیگه پی به سیر عوض شدن پانداها بردن از گوشتخوار تبدیل شدن به علف خوار.

1 پسندیده

به نظرم حیوان درونم میمون باشه! شباهت ها بسیار زیاده!! :monkey:

1 پسندیده

بنظرم حیوان درون هر شخصی بستگی به نوع زیستن اون شخص در طی سالیان دراز داره

3 پسندیده

موافقم