خواهشااا عید رو نرین سفر بیاین بگین بعد واکسن زدن کرونا کجا بریم؟

برای عید امسال که خواهشا سفرو بیخیال شین هنوز مردم عادی واکسن نزدن انشالله بتونیم تابستون امسال رو باز مثل سالهای قبل یریم سفر من خودم اهل خراسانم و ابو هوای کوهستانی شمال خراسان رو معمولا به هر جایی ترجیح می دم بیاین یه خاطره بگم بعد شما بیاین بگین بهترین جایی که فکر میکنین برای سفر تو تابستون مناسبه رو معرفی کنین.

من تهران بودم میخواستم بیام مشهد که باز مثل هرسال برم رشته کوه هزار مسجد تو شمال خراسان طبق معمول یه بلیط لحظه آخری خریدم چون معمولا ادمی نیستم بخوام پول زیاد خرج کنم و سفرام معمولا کم هزینه و ارزان هست. خلاصه رسیدم مشهد و با یه افرود که مال دوستن بود دل زدیم به جاده وسط تابستون بود درسته هزار مسج تابستونها هم خیلی سرده اما ما فقط چنتا لباس گرم باخودمون بردیم مثل همیشه رسیدیمو تا جاییکه ماشین میرفت رفتیم ادامشو وسایل زدیم رو دوشمون و رفتیم همچی اوکی بود تا این که شب هوا به سرعت تغییر کرد اول فقط یکمی بارون اومد و ما فکر میکردیم طبیعیه اما بعد شرو به بارش برف کرد چنان برفی که دگه ما راه برگشت نداشتیم به شدت سرد بود و برف همه جارو گرفته بود و ما راه برگشت رو هم گم کردیم تصمیم گرفتیم هر جور شده شب رو بمونیم تا فرا یه فکری بکنیم سرد ترین شب عمرمو گذروندم تا صبح شد برگشتنا با کلی بد بختی خودمون رو رسون دیم به نزدیکیای ماشین که یه هو پای حسین دوستم سر خورد و یه چند متری رو سقوط کرد و مجبورد شدم کلی از مسیر رو کولش کنم خواهشا اگه سفر میرین حتما با یه کار کشته برین البته ماهم هرسال میرفتیم اما دیگه تجربه شد برامون .

حالا بگین برای تابستون کجارو پیشنهاد میدین طبیعت گردی باشه بهتره

1 پسندیده

چرا سفر به طبیعت که نه شلوغی هست و نه خبری از پروتکل و ماسک
باید ممنوع بشه اون وقت همین ماها
داخل خیابون و کوچه که هزاران آدم رد شدن رد میشیم به ادارات میریم و مراسم عزا و عروسی رو مثلا با رعایت پروتکل ها میگیریم؟
یه پروپاگاندای بزرگ پشت این قضیه س .

1 پسندیده

خیلی درسته حرفتون منم موافقم ولی تور های گروهی طبیعت گردی رو مناسب نمیدونم

1 پسندیده

تور اگه با افراد ناشناس باشه بله ولی فرض کنید مثلا من با افراد خانواده خودم که همیشه در تماس هستیم به تور برم مشکلی نداره