دانشجوها و کارمندا چه جوری انرژی یک روزشون رو تامین میکنند؟

سلام! یه سوال ذهنمو درگیر کرده کسایی که عجله دارن و وقت ندارن، مهمترین وعده غذاییشونو(صبحانه) چطوری تامین میکنن؟!

اوایل که دانشجو شدم و انگیزه کافی رو داشتم انقدر سحر خیز بودم ک قبل از کلاس ساعت هشت یه صبحانه مفصل میخوردم … کم کم که انگیزه ام نابود شد یا کلاس رو نمیرفتم یا صبحانه رو نمیخوردم.

یه مدت هم نهایتا وسط کلاس ها با یه چایی بیسکوییت خودمو سیر میکردم.

اما مشکل اصلی الان هست که مشغول به کار شدم، صبح وقت خوردن صبحانه رو ندارم و از اون طرف هم باید انرژی کافی تا شب رو داشته باشم که معلوم نیست چه جوری قراره تامین بشه.

3 پسندیده

شبِ قبل‌ش آماده کنید، شکلات صبحانه یا کره بادوم‌زمینی روی نون تست. وقت زیادی نمی‌گیره، موندگاری‌ش هم زیاده، می‌شه توی چند وعده هم خورد.

2 پسندیده

این هم نکته مهمیه، بعد اینکه با وعده های کوچک و پرانرژی، مثل همون لقمه های کره بادوم زمینی، انرژی روزتون رو برگردوندین؛‌ بگردین دنبال عوامل بی انگیزگی. معمولا با یه سری هدفگذاری درست میشه این مشکل رو رفع کرد. بعد که هدف های مناسبی برای خودتون گذاشتین، مطمئنم انگیزه کافی برای زودتر از خواب بیدار شدن و سالم نگه داشتن خودتون پیدا میکنین، چون دیگه مهم نیست الان کارمندین، قراره در آینده ی نزدیک به کلی هدف باحال برای خودتون برسین :star_struck: و لازمه الان قوی و سالم باشین.