دوست دارین در یک استارتاپ در حوزه گردشگری هم تیمی بشید؟

بعد از مدت ها تلاش بالاخره استارتاپم در حوزه گردشگری داره به جاهای خوبی می رسه! برای همین دنبال دو تا هم تیمی باحال و کاری می گردم که اوضاع مملکت هنوز آرزوهای بزرگشونو ازشون نگرفته باشه!|
ویژگی هایی که این دو نفر باید داشته باشند:
صبور و بلند پرواز باشند. با محیط استارتاپی و شرایط کار در استارتاپ ها آشنا باشند. خوش اخلاقی هم که دیگه گفتن نداره!
درباره کسب و کار و بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ کمابیش یه چیزایی بدونند!
اگه تولید محتوا هم بلد باشند که چه بهتر!
عضویت در هودو چه مزایایی داره؟
با عضویت در هودو صاحب بخشی از سهام اون می شید و در آینده مجموعه به هر جایی برسه قطعا ازش بهره مند میشید.
محل فعالیت در تهران هست!
سوال دارید همین جا بپرسید :))
(این پرسش در راستای سو استفاده از پادپرس به عنوان محل تجمیع آدم باحالا مطرح شده است)

در جهت نکات تکمیلی:
هودو یک وبسایت تولیدکننده محتوا در حوزه آموزش #سفر کردن و #گردشگری است. اولین رسالت راه اندازی هودو ارائه اطلاعات مسافرتی به گردشگران و تولید محتوای فارسی اصیل در گردشگری است. دومین هدف هودو ارائه خدماتی است که در بازار موجود نیست. سومین هدف هودو معرفی اقامتگاه ها، گشت ها و یا خدماتی امن برای تجربه سفر برای دخترها است. هودو در مرحله آخر تکمیل خود به مسافر اجازه می دهد تا بسته سفر خود را مطابق با بودجه سفر خود را تعیین کند.

شرایط:

• مسلط به تولید محتوا
  • آشنا به مناطق ایران
  • آشنا به محیط های استارتاپی
  • آشنا به فرآیندهای کسب و کار
  • دارای روحیه همکاری و همفکری در محیط استارتاپی
  • صبور، خلاق و خوش فکر
  • فعالیت به صورت تمام وقت
  • تجربه سفرهای مختلف مزیت محسوب می شود.
    مزایا:
  • فعالیت به عنوان هم بنیانگذار
  • یادگیری به مراهکار
  • حضور در شتابدهنده سی_سوتک
  • بستر نتورکینگ و بهبود ارتباطات
  • دسترسی به بی آر تی ونک
  • محیط کار صمیمی و پرانرژی
  • تیم جوان و محیط کاری پویا
  • شرایط قابل مذاکره
9 پسندیده

کاش همه از پادپرس اینجوری سو استفاده کنن :grin: امیدوارم موفق باشید :ok_hand::ok_hand::clap::clap:

6 پسندیده

خیلی عالیه و هودو و شما موفق باشین :tulip:

استارتاپ هودو چه کاری انجام میده؟

از دورنمای هودو، موقعیت کنونی و دستاوردهای هودو، و همین‌طور گذشته‌ش یا مسیری که طی کردین تا جایی که امکانش هست مطرح کنین تا افراد با ذهن بازتری بتونن انتخاب کنن.

7 پسندیده

من که خیلی دوستداشتم همراهتون باشم تو این استارت آپ اما خب همشهریتون نیستم متاسفانه :expressionless:
امیدوارم روزای خوب و پرازموفقیت رو پشت سر بزارید

8 پسندیده

من میتونم باهاتون همکاری کنم. من کلا سفر زیاد میرم و میتونم در زمینه فرهنگ کشورهایی اروپاا و اینکه چطور درامد زایی کنید باهاتون همکاری کنم البته در زمینه مالیم شاید بتونم رو ایده تون سرمایه گذاری کنم.

6 پسندیده

گاهی فقط باید رفت
به تابلوها نگاه نکرد
خیابان برای هرکسی معنایی دارد
برای کودک برای پلیس برای شهردار
پادپرس هم خیابانیست
برای هرکسی معنایی دارد
برای من برای لاله برای نازنین
تابلوها ، باید آن خیابان نیست…
:four_leaf_clover::four_leaf_clover::four_leaf_clover:

4 پسندیده