دوست داری چه چیزی رو در تلویزیون تماشا کنی؟📺

تلویزیون!
جعبه تماشا و سرگرمی دم دستی اکثر خانه های ماست . کاربران تماشاگر و علاقه مند به تلویزیون کدوم مدل برنامه رو میپسندند ؟
برنامه های ورزشی ،اخبار،مستندات علمی،برنامه کودک،مسابقه،آشپزی،پزشکی،فیلم و سریال،تلتکست و… یا اینکه مایلن یک فلش یا مانند اون رو برای دیدن برنامه های دیگه به تلویزیون وصل کنند🤔 از اول هم نگفتم برنامه های تلویزیون چون تلویزیون میتونه یه رابط کاربری برای پخش از فیلم و برنامه های جانبی هم باشه

3 پسندیده

معمولاً با HDMI از روی لپ‌تاپ فیلم می‌بینیم. (حالا یا دانلودی یا با سایت‌هایی مثل فیلیمو و نماوا)

3 پسندیده

در کل به ندرت تلویزیون می‌بینم، یعنی کم پیش میاد خودم روشن کنم. اما اگه تلویزیون روشن باشه و بتونم کانال عوض کنم، و یا بخوام روشن کنم که ببینم، انتخاب‌هام: مستند تاریخی و علمی و طبیعت و زندگی‌نامه و مصاحبه با بزرگان به شرط کیفیت ساخت و دوبله. و گاهی سینمایی هست. بعضی وقتا هم برنامه‌های اقتصادی.
سریال‌ها رو تقریبا اصلا نمیبینم.

3 پسندیده

منم به شخصه تلویزیون رو بیشتر بخاطر همین نگاه میکنم . عاشق مستند هستم . گاهی هم مسابقه یا مصاحبه خوبی باشه میبینم . انیمیشن هم خیلی دوست دارم .

3 پسندیده

اینطوری که نمیتونی مشخص کنی باید آمار بگیری به صورت کلی. برای چی میخای این اطلاعات؟

1 پسندیده

هدفم آمارگیری نیست یه سوال از نوع دورهمی و سلیقه کاربران بود.

1 پسندیده