دوست داشتید آینه اتاق‌تان، به فیلترهای «اسنپ‌چت» مجهز می‌بود؟

آینه ی های هوشمند

فرض کنید هر روز که به جلوی آینه تان می‌روید بتوانید چهره ۱۰ سال پیش یا ۳۰ سال دیگر خودتان را ببینید. یا فیلترهای جذابتری بر روی چهره تان امتحان کنید.

فیلترهای اسنپ چت

چنین آینه ای رو در چه صورت استفاده میکردید؟ فیلتر محبوبتان کدام بود؟ چرا؟

#گرافیک

3 پسندیده

نه واقعا این که چهره خود واقعی خودمونو حالا سال های گذشته و یا آیندرو نمایش بده خوبه ولی این که بخواد فیلتر بیاد به نظرم مارو از خود واقعی مون دور میکنه حتی ممکنه کم کم دیگه خود واقعی مون رو دوست نداشته باشیم. هیچ فیلتری دوست داشتنی تر از چهره ی خودمون با لبخند نیست

خودت باش مگه خودت چشه! :relaxed:

یپ عالی میشددددددد.

خصوصا فیلتر هایی که چهره رو مسخره و خنده دار میکنن
اون وقت وقتی به خودمونم نگاه میکردیم در هر ساعتی میزدیم زیر خنده.

نه، قطعا نه. ما آدم ها همزمان با از دست دادن کودکیمون، خود واقعیمون رو هم از دست میدیم، خودی که قبلا بدون نقاب داشتیم و ازش راضی هم بودیم. بزرگ شدن در بین اجتماع همیشه متظاهر مساوی قرار گرفتن هزار هزار نقاب روی صورت ما بوده و حالا دستی دستی چندتا نقاب فِیک جدید هم بذاریم؟ نه، ما باید خودمون باشیم و جوری زندگی کنیم که مثل کودکی از خودمون لذت ببریم. حتی نقاب های اجتماعی هم باید از صورتمون برداریم، چه برسه به نقاب های جدید

حقيقتا نه! من چهره ي طبيعي خودم رو دوسدارم.وقتايي كه بعد يه روز شلوغ صورتم رو ميشورم و آرايش كمي كه توي طول روز روي صورتم بوده رو ميشورم…واقعا حس خوبي بهم دست ميده و از ديدن خودم توي آينه ذوق ميكنم :))))

من درسته عاشق اسنپ چت و خوشگلیاشم اما اگه آینه ی اتاقم با فیلترهای اسنپ چت بود ترجیح میدادم یه محدودیتی برای استفاده ازش بود مثلا روزی دوساعت وگرنه من حتما با فیلترای اسنپ چت کل روزو مشغول بودم و در نهایت با صورت خودم غریبی میکردم.

به نظرم تجربه فوق العاده ایه که هربار با چهره ای متفاوت از خودت روبرو بشی و هروقت که بخوای به قیافه خودت برگردی
سرگرم کننده اس و میتونه از تکراری بودن روز ها کم کنه😊