دوست داشتید جنسیت تون چی بود؟

اگه بهتون حق انتخاب جنسیت می دادند، کدوم جنسیت رو برای خودتون انتخاب می کردید؟ دلیل انتخاب تون رو هم لطفاً بگید.

5 پسندیده

سلام
اگر این سوال رو از من گذشته میپرسیدید میگفتم مذکر بودن ، به دلیل آزادی بیشتری که میتونستم داشته باشم صرف نظر از سختی ها
بخوام مثال بزنم ؛ انتخاب شغل، رفتن سفر ، پوشش و…نسبتا دردسر هایی که یک خانم داره رو نداشتم
ولی الان من حال بخواد جواب بده مونث بودن و انتخاب میکنم

4 پسندیده

والا اگه بنا به انتخاب بود، بدم نمیومد مثل یه کرم، هرمافرودیت بودم و هم تجربیات جنس ماده رو می‌داشتم و هم تجربیات جنس نر. و در ضمن به لحاظ بقای نسل از طرف مقابل مستقل!

5 پسندیده

@lolmol دنبال یه همچین موردی می گشتم ولی نمی دونستم چه مثالی بزنم که به خوبی مثال زدی !

4 پسندیده

دختر
واقعا دختر بودن شیرینه
درسته سخته ولی من لاک زدن رو دوست دارم
اینکه احساساتم رو با موهام نشون میدم دوست دارم
اینکه بتونم راحت گریه کنم رو دوست دارم

5 پسندیده

ممنون از بابت پاسخ تون.
دلیل رو میشه بگید؟

1 پسندیده

ممنون از بابت پاسخ تون.

دلیل لطف میکنید واسه خواسته تون؟

1 پسندیده

ممنون از بابت پاسخ تون
میشه دلیل این نوع خواسته رو بگید؟

2 پسندیده

ممنون از بابت پاسخ تون

چرا سخته؟

چطور این کار رو می کنید؟ میشه توضیح بدید؟ البته اگه واسه تون مقدوره.

این یه مورد واقعاً یک مزیت بزرگ محسوب میشه، و همین راحت گریه کردن باعث میشه خانوما تخلیه روانی شون صورت بگیره و شکننده نباشند. تحقیقات نشون داده که تاب آوری خانوما نسبت به آقایون بیشتره و دلیل عمده ش هم همین گریه کردنه. برخلاف خانوما آقایون در اصطلاح همه چی رو می ریزن تو خودشون، بعد که ظرفیت پرشد، یهویی یه سکته باعث میشه به راحتی بشکنند و تمام…

2 پسندیده

والا دلیل تو متن همون پاسخ اول نوشته شده اگه با دقت بیشتری ملاحظه بفرمایید … اون هم نه یکی، بلکه دو تا!

1 پسندیده

متوجه موارد مندرج در متن شدم، منظور بنده اینه که چرا چنین جنسیتی رو می پسندید؟ آیا حس می کنید اگه همزمان از یک منبع حسی، برداشت هر دو جنس ( نر و ماده) رو بصورت همزمان داشته باشید می تونه لذت بخش باشه؟ آیا مشکلاتی رو که بعد از تبدیل شدن به این مورد، برای یک فرد پیش میاد در نظر گرفتید؟ آیا راجع به مسئله بحران هویتی که بعد از قرارگرفتن تو حالت هرمافرودیسم براتون پیش میاد، فکر کردید؟

1 پسندیده

در گذشته زمانی که توی مراسمات مذهبی شرکت میکردم همیشه برام به عنوان یک حسرت بود که فقط پسرها می‌توانستند زنجیر بزنن توی دسته و…
برای موتور سواری کردن همینطور یا شاید براتون خنده دار باشه ولی حتی اسلحه دست گرفتن پسر ها توی سربازی هم دوست داشتم
الان از طرز فکرم در گذشته نمیشه گفت پشیمونم ولی دیگه هم نظر نیستم باهاش
الان خوشم میاد راحت احساساتم و بروز بدم ؛ وقتی از چیزی لذت میبرم یا برام خیلی سخته به راحتی اون و با دیگران به اشتراک بذارم
خوشم میاد توی کار ها ظرافت و دقت زیادی به خرج بدم
خوشم میاد از نوع پوششم ( تنوع زیادی داره و فقط به یک پیراهن و شلوار خلاصه نمیشه)
و امثال این ها
[ البته قصد توهین و جسارت به کسی و ندارم ، شاید خیلی از آقایون هم این خصوصیات و دارا باشن]

1 پسندیده

اینکه خیلی جاها و خیلی وقت ها به خاطر جنسیت محدود میشی سخته، اینکه گرم بودن واسه جنس من به قضاوت منجر میشه سخته، اینکه نمیتونی به همه احترام بزاری، چون خیلی ها فکر میکنم داری بهشون نخ میدی سخته
ولی جاهای خویش مربوط به مو های یه دختره: وقتی شادم موهام رو روشن میکنم، وقتی با همه قهر میکنم موهام رو کوتاه میکنم، وقتی عاشق میشم با یه اکستنشن قشنگ موهام رو بلند میکنم
وقتی از یکی خوشم میاد واسه دیدنش موهام رو فر میکنم
وقتی از یکی بدم بیاد، موقع دیدنش موهام رو شونه هم نمیکنم
وقتی از سنم فرار میکنم موهام رو مشکی پر کلاغی میکنم

2 پسندیده

بروز احساسات که جنسیت نداره :thinking:
البته محیط هم تو شکل گیری این کلیشه ها بی تاثیر نیست.

2 پسندیده

اگر می‌تونستم دو بار زندگی کنم و انتحاب کنم هر کدام را یک بار تجربه می‌کردم.

4 پسندیده

همین دختری که هستم رو انتخاب میکردم ولی فقط به مدت ۱ماه اگه پسر بودم میرفتم همه پسرای بد جامعه رو کتک بارون میکردم:joy::v:t2::joy:

3 پسندیده

همین الان با همین جنسیت هم میتونی ! البته درسته هر جنس یک سری تجربه های فیزیولوژیک متفاوتی داره ولی دلیل بر عدم توانایی مطلق نیست !

1 پسندیده

آره تونستن میتونم ولی محرم نمیشن بهم که😂خدا اجازه بده همشونو با خاک یکسان میکنم

1 پسندیده

به همین دلایل !
تجربه متفاوت و جدید !

2 پسندیده

من زن بودن رو به دليل اينكه صفت ارزشمند مهرباني و لطافت رو معمولا بيش از مرد مي تونه داشته داشته باشه خيلي دوست دارم ضمن اينكه مي تونم يه صورت خيلي مرتب با آرايش ملايم و ناز داشته باشم همين طور لباس هاي شيك ، متنوع و دخترونه بپوشم.

اما از نظر حضور در اجتماع و پيشرفت شغلي دوست
داشتم مرد باشم چون در جامعه ايران متاسفانه هنوز يك زن به ويژه در برخي حرفه ها خيلي سخت تر از مرد مي تونه استعدادش رو شكوفا كنه چون فرصت كافي معمولا بهش داده نميشه درعين حال برخي زنان اصلا دوست ندارند با مردان بجنگند يه جوارايي اين رفتار رو دون شأن خودشون مي بينند

تقريبا سه ماه پيش بود داشتم در خصوص يكي از پرونده هام با معاون مدير كل حقوقي يكي از وزارتخانه ها صحبت مي كردم ايشون بهم گفت:
اگر شما مرد بوديد الان در جايگاه شغلي خيلي بالاتري مطمئنا بوديد

واقعا اظهار تاسف كردم…

البته من اهل پست و سمت نيستم و اصولا يا نمي پذيرم يا با اكراه قبول مي كنم اما اين حرف نشان دهنده اينه كه هنوز زنان مجبورند جلوي آقايون توانمندي واقعي شون رو نشون ندن چون به شدت توسط برخي آقايون كنار زده ميشن خودم بارها اين تجربه رو داشتم…

4 پسندیده