دوس داری کدوم پادپرسی رو با برف بزنی؟

خب خب، باشه من منتظر برف بعدی هستم. بی صبرانه
:joy::joy:

3 پسندیده

خب در مدت حدود دو سال حضورم در پادپرس فهمیدیم جدیا کیا هستن
این پست هم قاب میشه تو پادپرس
حیف که نمیشه جمع شد مگرنه تو یکی دو ماه آینده خوب میشد برف بازی کرد. اما افرادی که با برف میزنم
@yousef (میدونم جوابمو با یه برف که بوی فیزیک داره میده ولی خب بالاخره برف زدن به آدم جدی کیف میده :joy:) و @lolmol ( احتمالا نتونم تکی از پسش بربیام ولی تلاشم رو میکنم حتی شده دو سه نفری مثل @Jalal_Razavi و @moalem با خودمون همراه میکنیم😂 )
@Fatemeh-law ( بخاطر برف خوردن حسابی کلافه میشه و این حرص خوردن آدم جدی منو حسابی سرحال میکنه بدجنسم دیگه :joy: )
@Erfan و @Naser_Eslami هم سرگرم در تزهای خودشون مورد اهداف توپخانه ما قرار میگیرن😂

7 پسندیده

سرگرم باشید تا با بهمن بیام روتون :rofl:

3 پسندیده

مرسی که لایق برف زدن دونستی :grin: ولی اونقدرها که نشون میدم جدی نیستم! من فکر میکنم روی جلال @Jalal_Razavi تمرکز کن بیشتر حال میده :grin:

5 پسندیده

اون جدی نیست خیلی شوخه :joy:
ولی برای اونم چند تا برف کنار گذاشتم البته شما هم به عنوان مدیر جدی هستی مگرنه به عنوان یه کاربر
اهل طنز و شوخی هستی

3 پسندیده

:star_struck: :joy: آخ جووون … :dancer: من که پایه ام

2 پسندیده

من چون هنوز خیلی پادپرسی هارو نمیشناسم با اجازتون میام یه گوشه وایمیسم هرکی رد شدو میزنم.
:grimacing:

4 پسندیده

البته هر کی‌ام رد شه یکی میزنه مثلا ده نفر همزمان رد میشن … :joy:

4 پسندیده

:rofl::rofl::rofl:
خيلي باحال بود ولي بدون من اصلا كلافه نميشم فقط اگه درد داشته باشه گريه مي كنم اونوقت خودت پشيمون ميشي شك ندارم به التماس ميفتي😂
خب @11141 از آدم به قول خودت جدي توقع داشته باش حسابي بخوري طوري كه دردت بياد تا دلت بخواد تو پادپرس رفيق دارم ازشون كمك مي گيرم :muscle:

4 پسندیده

چرا گریه :thinking:
بازیه دیگه گروه مقابل ما جدی و کنجدی و گروه ما هم شوخ و سهل گیر
اگه جدی نیستی پس بیا از گروه ما :joy:

4 پسندیده

من هم جدی ام هم شوخ و لوس و … بستگی به جاش داره
الانم آمادگی دارم تو هر دو تا گروه باشم :joy:

3 پسندیده

خلاصه پایگاه های برف ما در هر صورت آماده پذیرایی از شما هستند :blush::joy:

3 پسندیده

راستی خیلی وقته تو پادپرس ننوشته بودم :relieved: چه روزایی بود سرم خلوت بود کلی کیف می کردیم می نوشتیم چه بحثای داغی چقد جدی می گرفتیم :joy:
به همه دوستای پادپرسی عزیزم که همیشه بهم حس تازگی و سرخوشی دانشجویی دادند سلام می کنم

@lolmol @yousef @leila @somo849 @najme @Mehrdad_Roshan @moalem @baratii.nazanin @Naser_Eslami @11141 @saeed_taghavi @Jalal_Razavi @Ali_Shakeri و همه كسايي كه تو دورهمي پادپرس بودن و دوستاني كه تازه به جمع ما پيوستند

سپاسگزارم از همه شما بچه های باحال و دوستون دارم :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

:heart: اي كاش يه دورهمي بزرگتر مي تونستيم داشته باشيم :relieved::relieved::relieved:

10 پسندیده

اگه کسی رو یادم‌رفت از دوستان :point_up_2: عذرخواهی می کنم :pray:t2::pray:t2:

4 پسندیده

کجا هست پایگاه تون؟ تهرانه؟ :joy:
راه نزدیک باشه بشه اومد :rofl:

3 پسندیده

واي خداي من :flushed: سهيل @somo849 هنوز سربازه؟ :weary::weary::weary:

2 پسندیده

مثل تو که نبودی الان با برف سال بعد اومدی
سهیلم سر و کله اش پیدا نیست، پس هنوز سربازه :grin:

فاطمه جان میگم یه پست هست دوست داری کیا رو به شام دعوت کنی، نظرت چیه، این لیست رو منتقل کنیم اونجا؟ فکراتو بکن بگو :yum:

چه قافیه دلچسبی :nerd_face:

3 پسندیده

راستش من که بدم نمیاد بلاخره يه شام مهمان دوستان باشم :joy::pray:t2:
فقط نگران كرونا م :face_with_monocle:

1 پسندیده

بعید می‌دونم کسی جا مونده باشه :grin: :grin: فقط خواجه حافظ شیرازی غایبه تو این لیست :joy:

3 پسندیده

دوباره برف اومده :grin:
خانوم معلممممممممم :grin:
@moalem
@leila
داداش کجایی @11141
:joy: امروز که برف اومد دوتا آدم گنده رفتن برف بازی راستی تو شیشه ماشینا که رد میشن نزنید که فحش میدن…

3 پسندیده