دوس داری کدوم پادپرسی رو با برف بزنی؟

این دقیقا کاریه که توی یه کشور مذهبی با کافر اون مذهب انجام میدن :grin: دلیلش هم تلخی حقیقته :sunglasses: من مشکلی ندارم حتی اگه بمیرم

5 پسندیده

آره خیلی خیلی :sunglasses::grin::joy:

3 پسندیده

نه تو سوئد هم از این کارا میکنن الکی حرف نزن جلال
اگر میخوای فرار کنی بگو تا راهی برای فرار هم پیدا کنیم :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue:

4 پسندیده

مارم ببر سوئد این دفعه :sweat_smile:

3 پسندیده

این درسته. فرافکنی دردی رو دوا نمیکنه :grin: البته به عنوان یک حق فردی، میتونی انتخاب کنی که بعد از قسمت سنگی شروع بشه یا قبل از اون. به هر حال حقوق بشر هم باید رعایت بشه :grin:

5 پسندیده

:rofl::rofl::rofl: منو جا نزارین. اونجا آموزش پرورشش عالیه. منو برسونید اونجا خودتون برین برف بازی … من می ترسم از گلوله های شما.
میرم یه گوشه می شینم تماشا می کنم. خواهشا کسی به من کاری نداشته باشه

8 پسندیده

احساس میکنم یه نسبتی با قانون گذاران کشورمون داری :grin: این حق انتخابی که بهم دادی متحولم کرد اصن

6 پسندیده

خوشم میاد زود گرفتی. خودم به طور مستقیم دستم تو کار نیست ولی بروبچز گهگاهی مشورت میگیرن برای قانونگذاری :grin:. اگر درخواست دیگه ای هم داری میتونی مطرح کنی، البته لزومی نداره کسی گوش بده ولی به هرحال حق داری مطرح کنی :grin:

5 پسندیده

من که نرفتم اونجا ولی دوستان اومدن میگم ببرن تورو …اما حیف میشه بری ها
دیگه اینجا نمیتونیم تو برفا گلوله ت کنیم :smile:

4 پسندیده

:joy::joy: از کوه چرا برف بازیه یا بهمن بازی

4 پسندیده

به و به
@somo849 قطعا اولین و بهترین گزینه است! پایه، باحال و میشه لهش کرد.
بعدی هم @bahram_drv
خیلی لذت می برم کلا از کتک زدنش :slight_smile:

10 پسندیده

@lolmol من به شدت استقبال میکنم. ولی چون میدونم که دلم نمیاد خانم ملازاده عزیز رو با برف بزنم ترجیه میدم تو یه تیم باشیم.

:wink:

4 پسندیده

خب پس حجم مبارزات من به یکی، اون هم به شکل تیمی، و تازه تیم ورزشکار :muscle:، کاهش پیدا کرد! :triumph: سهیل آماده باش که موازی با ارتش نازنین از سمت جنوب و ارتش لیلا از سمت شرق، یه تیم خفن هم از سمت غرب داره میاد سمتت … :bomb:. تازه ارتش مدیریت رو حساب نکردم!

همه ش به خاطر استراتژیت در حمله به مدیریت بود! یه مدت نبودی، نمیدونی پادپرسیا چقدر خاطر آقای مدیر رو میخوان :sunglasses:

8 پسندیده

سهیل گناه داره ها. من دستم خیلی سنگینه ها

6 پسندیده

من تمام کنجدی ها رو میزدم :wink: :grin:
قابل توجه تیم ها ، جاسوسی تیم های مقابل در ازای :gift:

6 پسندیده

:ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::grin:
منم بدم نمیاد همکاری کنم :muscle:

3 پسندیده

من از اون جایی که توی برف بازی به توپ خونه دور برد معروف هستم. کسی منو نمیتونه بزنه چون من از فواصل دور هدف رو میزنم. رکوردم پنجاه متری هست.
اول @lolmol رو میزنم.
دوم @yousef رو میزنم
سوم @Farshid1 رو میزنم. فرشید رو بخاطر کار تیمی که نوشته میزنم. خیلی حسودیم شد حتی لایکش نکردم.
شاید فرشید رو سه چهار بار بزنم. آره میزنم.
دوست دارم با @Jalal_Razavi هم تیمی بشم و از پشت سر سه چهار تا اتفاقی
(خیلی اتفاقی) بزنم بهش

8 پسندیده

چی؟!!! میخوای جلال رو بزنی؟! :triumph:

2 پسندیده

نه من نمیخوام بزنمش. اتفاقی بهش می خوره. خب اتفاقه دیگه :slight_smile:

2 پسندیده

نمیتونیم اجازه بدیم کسی[1] اتفاقی یا غیراتفاقی جلالِ پادپرس رو مورد اصابت قرار بده :sunglasses::gun:

1. مگه اینکه از بچه های تیم پادپرس باشه :grin: ↩︎

4 پسندیده