دیدی استقلال چه رو اعصاب بازی میکرد؟

من معمولا کم میشینم به دربی دیدن. طرفدار استقلالم ولی چون معمولاً سبک بازی تیمای ایرونی به نظرم جذاب نیست نمیشینم بازی رو نیگا کنم. ولی این بازی برام حساسیت خاصی داشت. واسه اولین بار با پرسپولیسیا کلی کل کل کرده بودم و دوست داشتم استقلال بازی رو ببره. در واقع واسه خودم اینجوری میگم: چون اولین بار بود که انتخاب کردم که طرفدار کدوم تیم باشم این بازی برام جذابیت میتونس داشته باشه ولی بازی رو که دیدم همش حرص میخوردم! د آخه چرا یدونه موقعیت گل ندارن.

نظر شما چیه؟ طرفدار کدومشین؟ این بازی براتون جذابیت داره؟

1 پسندیده

خیلی خوب بازی کرد:grin: استقلال نشون داد احتمال زیاد میمونه توی لیگ! من روی بیشتر از شش گل حساب کرده بودم. البته امیدوار بودم دو رقمی نشه! سخت میشه کری خوندن!
جدا از شوخی، دوتا نکته جالب بود: 1- سرعت تیمها بالاتر رفته بود. 2- به همین خاطر دقت پائین اومده بود. دلیلش اینه که کم کم باید تیمها روی دقت و سرعت بالا تمرکز کنن.

3 پسندیده

نه!!! کجا خوب بازی کرد!!! :triumph: با این وضعیت بعید میدونم بتونه تو بازی برگشت بیشتر از دو تا بزنه به پرسپولیس :sunglasses:

به پرسپولیس که همش سوتی بود !!! :smirk: نتونس گل بزنه!!! هی خطا میکردن. کلا بازیشون با دو تا بازیکن خارجیشون پیش میرفت. منشا و بشار رسن.
البته قبول دارم که از نظر تاکتیکی استقلال بهتر بود هی سانتر از جناحین واسه جابر انصاری :tired_face: یا هی اوتاشون رو میفرستادن تو دستای بیرانوند!!!
ولی حداقل یه تاکتیکی داشتن!!!
پرسپولیس چی؟! قبول دارم همش تو محوطه جریمه بودن!!! ولی مشکل اونجا بود که محوطه ی خودشون بود و هی دفاع میکردن

1 پسندیده

البته حتمن خود استقلالیا هم متوجه شدن که پرسپولیس از نظر تاکتیکی خیلی بهتر بازی کرد. فشار رو دفاع آسیب پذیر استقلال که همین پرسینگ باعث گرفتن پنالتی هم شد. بعدش هم دو سه تا موقعیت صد درصدی گل داشت. اصلاً هیجان بازی به خاطر حمله های پرسپولی بود. در حالی که استقلال نهایتا یه موقعیت فوق العاده آخرای بازی داشت که اونم بیرانوند راحت گرفت.
منتها من خیلی تعجب کردم که چرا بازی با نتیجه 1-0 به نفع پرسپولیس تموم شد. با توجه به بازیای قبلی، و البته همین بازی، پرسپولیس باید نتیجه ی بهتری رو میگرفت که به نظرم این خودش نشون میده پرسپولیس برعکس استقلال رو فرم ایده آلش نبود :red_circle: