دیزاین شبکه چی کسی قشنگتر است؟

با استفاده از فرصت میخواهم از کسانی دعوت کنم که در رشته شبکه و نتورک مهارت دارند به خصوص از کارشناس ما خانم @Maryam که دیزاین شبکه های که تا اکنون طراحی کرده اند به اشتراک بگذارند تا ما هم از این متخصصان گرامی استفاده کرده و نواقص مان را تصحیح کنیم، این شبکه که من دیزاین کرده ام نتورک یک شبکه مخابراتی است که خودم در بخش IP Operation آن فعالیت دارم، اگر تمایل دارید نظر خود را ارایه کنید.

New%20Picture%20(1)

4 پسندیده

من توی کار دیزاین و طراحی وارد نیستم ولی توی کار تخریب چرا.
اگر این پروژه یه پروژه ای هست که بعدا در دسترس عموم قرار میگیره، کار درستی نیست که ساختار شبکه رو اون هم با اسم های واقعی منتشر کنی.
من جای شما بودم ساختار شبکه رو عوض می کردم و دل و روده ی یه شبکه داخلی رو با تمام جزئیات بیرون نمی ریختم.
در ضمن من حسودیم میشه از اینا میذاری. نذار آقا نذار . شاید یکی دلش بخواد :star_struck::star_struck::sweat::smiley:

1 پسندیده

سلام، توحید عزیز نه این شبکه هیچ گاه در دسترس کسی قرار نمیگیرد جز یک تیم ویژه که خودم جز آن هستم @Tohid4286 بلی شبکه واقعی است ولی در نتورک و شبکه نمیشود فقط با اسم تخریب هک و یا کرک کرد تا آی پی آن در دسترس نباشد، من آی پی نتورک انجینر و دیزاینر هستم میدانم تا آی پی یک شبکه را نداشته باشید نمیشود وارد شبکه شوید تخریب یا تصحیح کنید، فقط نام های دستگاه ها واقعی اند من تمام آی پی های دستگاه ها که بالای سر هر کدام نوشته بودند را پاک کردم و بعداً به اشتراک گذاشتم،
:slight_smile:
تشکر از یاد آوری. :+1:

1 پسندیده