رابطه احساسی با همکار: آره یا نه؟

چند روز پیش یک دوستی بهم گفتش که یکی از خط قرمزهاش رابطه احساسی با همکاره. از اونجایی که خودم تجربش نکردم خیلی برام قابل درک نبود حرفش. می‌خواستم ببینم نظرات و تجربیات شما در این مورد چیه؟

4 Likes

به نظر من رابطه باید عاقلانه باشه حالا با همکار یا هر کس دیگه چون شما نمی دونید در آینده به کجا می رسه خیلی از آدما اصلا جنبه ندارند.مخصوصا در عالم همکاری متاسفانه حسادت و رقابت زیاده چه بسا راهی برا سوءاستفاده باشه مثلا شما رو تحت فشار قرار بده که خواسته هاشو برآورده کنید

در کل منم موافق نیستم… چون اگر کسی آدم‌باشه به یک‌ رابطه منطقی رضایت میده

البته تو جامعه ای که معمولا آدم ها موجه یا ناموجه وقت چندانی برا پیدا کردن خودشون نمیذارند و خیلیا حتی سوالی براشون پیش نمیاد و همش در حال تقلیدند حتی از غوطه ور شدن در فساد اخلاقی هم شرم ندارند توقع رابطه درست و منطقی متاسفانه خیلی منطقی به نظر نمی رسه… :pensive:

1 Likes

قطعا که خط قرمزه رابطه احساسی با همکار
به هزاران دلیل، اول اینکه احتمال پایدار بودن یه رابطه خیلی کمه و شما فکر کن کسی که ازش جدا شدی رو ناچار باشی هر روز ببینی
دوم اینکه گاهی ادم ها از حد مرز خودشون خارج میشن و واسه بقیه تعریف میکنن بنابراین واسه داشتن یه محیط کار خارج از حاشیه و حرف و حدیث باید از روابط احساسی تو محیطی کاری فرار کرد
بعد هم ادم با یکی رابطه احساسی برقرار میکنه واسه فرار از روزمرگی هایی که باهاش درگیری، حالا فکر کن که پارتنرت هم توی همون روزمرگی ها شریکه، از محیط کار به محیط کار …

6 Likes

من قبلا تجربش کردم
اصلا جالب نیس
بعدها هم روی تمرکز کاریت تاثیر بد میزاره
هم اون رابطه کلا از هم میپاشه :confused:
البته این نظر شخصی خودمه

3 Likes