زندگی بدون کامپیوتر چگونه است؟

مشکل نداشتن دانش استفاده از کامپیوتر را به شخصه در زندگی پدر پیرمان متوجه شدم. درحالی که ‌همه‌ی افراد خانواده به شدت درگیر استفاده از کامپیوتر و لپتاپ هستند، پدر برای اینکه بتوانند نیازهای خودشان را پوشش بدهند اوایل از کمک و راهنمایی جوانترها استفاده می‌کردند ولی کم کم مجبور شدند برای جستجوهایشان در گوگل خود دست به کار شوند و الان هم روزانه از طریق تلویزیونی که به اینترنت وصل می‌شود هم میتوانند به تلگرام سربزنند و هم سری به دنیای جهانی وب.
حالا فرض کنید افرادی که امکان استفاده از کامپیوتر و اینترنت را به طور کل ندارند، در آینده‌ای نه چندان دور که کاملاً به این دو وابسته شدیم چه مشکلاتی که نخواهند داشت.

چگونه میتوان بر این مشکلات فائق آمد؟

3 پسندیده

واقعا سوال مهمیه از نظر مسایل انسانی
یعنی این مشکل مثل رنجیه که یه آدم بی سواد میکشه در دنیایی که همه با خوندن نوشته ها راهشون رو پیدا می کنند و کارشون راه میفته
الانم یه جور شکاف و فاصلست بین افراد صاحب این دانش و دیگران،
در واقع تا الان پیشرفت دانش و تکنولوژی تا حدی زندگی رو آسون کرده ولی تا حدی هم عده ای رو به حاشیه رونده
زبان انسان های پیشین ساده و ابتدایی بود و همه فهم ،
اما با پیشرفت بشر زبان پیشرفت و سواد ارتباطی پیچیده تر شد
من فکر میکنم در آینده بشر باید به حدی از علم و تکنولوژی دست پیدا کنه که همه ازش به راحتی بتونن استفاده کنن
یعنی مثلا استفاده از این ابزار رو به حدی ساده کنه که دیگه نیازی به دانش قبلی برای استفاده ازش نباشه

3 پسندیده