زندگی یعنی چی؟

حالا نجات بقیه ی دنیا رو بیخیال ولی ایران خودمون خیلی نابوده ،شماها نمیخواین واسش کاری کنین؟
البته قبلنم فکر میکردم چون خیلی مضخرفه به فکر تغییر و ی جورایی نجاتش باشم

1 پسندیده

درود
متاسفانه داشتم کامنت ها رو میخوندم که شما اقدام به پاک کردن اطلاعات کردید :thinking: :hushed:
شما ذهن مشوش و درگیری دارید، لذا با توجه به گفته های دوستان در مورد کتاب خواندن و … ذهن خودتون به آرامش و ثبات برسونین
من هم ب مانند سایرین به شما میگم که زندگی نه چندان متفاوت دارید و زمان راهگشای مشکلات است و قدر خودتون رو بدونید.:ok_hand:

1 پسندیده

با وجودی که تموم حرفاتون رو قبول دارم ولی منم همچین مشکلی رو دارم که نه بخاطر مدرسه (شاید از اولش مدرسه بود که بهه اجبار یه رشته دیگه به جای رشته مورد علاقه م انتخاب کردم)بخاطر تموم حرفایی که بهم گفته میشد باعث شد از بقیه دور باشم و سعی کنم حرفی نزنم که حرفم اشتباه نباشه.حرکتی نکنم که اشتباه باشه و همینطور اینکارو نکن اونکارو نکن…باعث شد من شخصیتم چیزی بشه که اصلا دوستندارم و حالا که هدفم باعث شد علاقه در من بوجود بیاد اگر تغییر پیدا کنم و فرصت رشدی که برای من گذاشته شده ازش اونطور که میخوام بهره ببرم فکر میکنید چقدر چپ چپ نگاه کردن وجود داره؟
صدمه ماها(چه نوجوان و چه کودک و چه جوان )از همین مورد پسند بودن از دیگرانه و اینکه دیگران مارو چطور میبینند.وچطور لایک میکنند. واین امر چون برای خانوادهها اهمیت پیدا میکنه برا همین تو یه نابسامانی به سر میبریم تا اینکه وقت خبر میبینیم نه به علاقه مون رسیدیم و نه لذت زندگی رو چشیدیم.فقط راهی که دیگران خواستند رو رفتیم.
من هنوز متفاوتم واز اینکه هدفم تنها علاقه م شده کمی جای رضایت و خرسندی داره.

2 پسندیده

سلام متاسفم راستش چن وقت پیش دنبال ی کتاب مناسب واسه خوندن میگشتم ک با پادپرس اشنا شدم،بعد سوالای اعضا (یا بقول خودشون ایده پردازیا جالب بود بنظرم )بخاطر همین عضو شدم ،راجب پاک کردن چت هام هم راستش فکر میکردم زیادی شخصی شدن (ی چیز بدی ک راجب من وجود داره اینه ک راجب انجام هیچ کاری فکر نمیکنم ،وگرنه احتمالنهیچوقت همچین چیزایو نمینوشتم،متاسفم.

1 پسندیده

راستی اینجا قانون خاصی نداره ؟

اگه دوستان کتابای خاصی مدنظرشونه لطفن معرفی کنن (روانشناسی یا رمانی ک درس زندگی بده

ازهمتون ممنونم که وقت گذاشتین و تجربه هاتونو باهام به اشتراک گذاشتین.

1 پسندیده

شاید بخاطر فقر فرهنگی جامعس اما خوشحالم که راهتو پیداکردی دوست عزیز ،برات آرزوی شادی و خوشبختی میکنم ،و دقیقن هیچی مهمتر از خودت برای خودت نیست ،مهم اینکه تو چی میخای

1 پسندیده

منم ممنونم که جامعه پادپرس رو اونقدر نزدیک دونستی ک این موضوع(که خیلی از مردم جرات ب زبون آوردنشو ندارند) رو باهاشون درمیون گذاشتی
امیدوارم به راهی ک دلخواهته برسی.:muscle:

:blue_heart:
کاش ادمینا محدویدت 20 کاراکترو برمیداشتن

2 پسندیده

اتفاقا همون طور که گفتی درک کردن بقیه و احساساتشون، باعث میشه بیشتر شبیه همه شی و این اصلا خوب نیست!!
[/quote] به نظر من جالب نیست این طرز فکر درک احساسات خیلی خوبه و من فکر میکنم اگر مثل یک آینه باشیم شخصیتمون تغییر نمی کنه و لطمه نمیبینه

همه به دنبال نداشته هاشونن ،بقیه شباهت ها رو درک کردن و الان دنبال متفاوت بودنن ،اما متاسفانه همیشه متفاوت فکر کردم و متفاوت بودم (الان باید دنبال شباهات ها باشم )نه اینکه الکی بزرگش کرده باشم (اصلا اونقد از مردم فاصله گرفتم ،انگار از یه کره ی دیگه اومدم ،منم عضوی از همین مردمم