سایت‌ قانونی و معتبر پیش بینی نتایج فوتبال، چی سراغ داری؟

دوستان و استاتید دنبال سایت قانونی و معتبر پیش بینی نتایج فوتبال هستم که بشه توش جایزه هم برد و شانس بالایی داشته باشه برای برد جایزه ممنون میشم راهنمایی کنید.

این کار ذاتا یه جور شرط بندی به حساب میاد و به هیچ عنوان قانونی نیست تو ایران .

بند های ۷۰۵، ۴۰۶، ۷۰۷، ۷۱۰ قانون مجازت اسلامی ‌ کاملا شرح دادن غیر قانونی بودن این کار رو . حتی در بند ۷۰۸ مجازات های سنگینی برای احداث مکان هایی مثل قمارخونه وجود داره و ساخت سایت قمار و پیشبینی فوتبال یا حتی ثبت نام تو این سایت ها شامل حال این قانون میشه .

با این حال دوستی دارم که خیلی طرفدار سایت های شرط بندی هست . تو چندتاشونم عضوه و سود خیلی خوبی هم از شرط بندی روی مسابقات فوتبال کسب کرده . منتها تمامی مبادلات مالیش از طریق web mony و pay pal و رمز ارز ها هست که چالش های خودش رو داره . فکر کنم هفته پیش بود که pay pal حسابش رو بخاطر ورود با آیپی ایران بست و حدود 3000 دلار پولش بلوکه شد …

صرفا جهت اطلاع من رمز موفقیتش رو ازش پرسیدم و بهم گفت که :

من تو هر مسابقه تاریخچه بازی های قبلی 2 تیم . ترکیب 2 تیم . گل های زده شده و خورده شده و … و بر اساس این داده ها پیش بینیم رو انجام میدم .

وقتی که رمز موفقیت دوستم رو شنیدم دیدم این تحلیل کردن چقدر شبیه تحلیل بازار بورس و اوراق بهادار هست …
با این تفاوت که پیشبینی کردم روند صعود یا نزول قیمت یه سهم یه کار علمی و کاملا قانونی هست منتها پیشبینی کردن نتیجه یه بازی فوتبال در بهترین شرایط با بهترین تحلیل ها 50 50 میتونه باشه …

نتیجه اخلاقی این اگر پول اضافی دارید و باهاش میخواید یه ماجراجویی رو تجربه کنید که یکمی ریسک و پاداشت همراهش باشه فعالیت تو بورس خیلی گزینه بهتر و مطمئن تری هست .

پی نوشت : حدود 3 ماه دیگه که کرونا ترکش هاش تموم شد و بورس ایران دوباره جون گرفت میتونید به صورت پله کانی خرید و ورود به بازار رو شروع کنید . اکثر سهام اون موقع تو کف قیمت هستن و بهترین زمان برای خرید هست

2 پسندیده

چند تا سایت تقریبا معتبر میشناسم ( یعنی تا حالا اسم بد ازشون نشنیدم)
betcard
tacbet
pishbini90

دوستم تعریف میکرد که با یه تیم بازی داشتیم که یکی از ترکیه به مربی زنگ زد که این بازی رو شما با اختلاف دو گل ببرین و من دویست میلیون به حسابتون حواله میکنم. و از طرفی با مربی تیم حریف هم هماهنگم.
دوستم میگفت ما به همه اشنا ها گفتیم رو برد ما شرط بزنن. که یهو نیم ساعت قبل بازی دوباره زنگ زد که باید بازی رو ببازین.

خلاصه سایت های شرط بندی روی بازیهای کوچیک اینطور شرط بندی میکنن.

اگه بازیهای فصل قبل psg رو دنبال کرده باشین میفهمین که بازیها نتیجشون از شرط بندی تعیین میشد.

1 پسندیده