شغل شما فقط تو محل کار انجام میشه، یا قسمتی از کار رو با خودتون به خونه میارین؟

اگه کسی هستید که قسمتی از کار را به خانه می‌برید، چه دلایلی براش دارید؟ نوع شغل ایجاب می‌کنه یا خواست و شخصیت و عملکرد شما؟

جالبه که چنین پرسشی می‌تونه یه بخش نسبتاً سخت از یک مصاحبه کاری باشه؛ وقتی از شما بپرسن کارتو خونه می‌بری؟، جواب‌ها می‌تونن منجر به برداشت‌های متفاوتی بشن مثلا

• میتونه میزان نظم و دقت شما در انجام امور محوله باشه،
  • یا نوع سبک زندگی‌ (شاد)تون که چقدر بین کار و زندگی توازن ایجاد می‌کنید،
  • یا اینکه چقدر به کارتون علاقه دارید و براتون مهمه که در خانه هم وقتی براش می‌گذارید.

5 پسندیده

سوال جالبیه. فکر میکنم توی زمینه تدریس خواه ناخواه آدم مجبور میشه بخشی از کارشو توی خونه انجام بده، مثل طرح سوال و یا تصحیح برگه ها و یا حتی آماده کردن درس برای هرجلسه.
شغلهای دیگه رو نمیدونم. ولی من پدرم حسابدارن همیشه یه عالمه کار میاره خونه و مشغول حساب و کتابه.
به نظر من کار و زندگی باید ازهم جدا باشن، وقت منزل رو باید با خانواده، استراحت و حتی تنفس دادن به خود گذروند ولی متاسفانه بعضی از شغلها ایجاب میکنن که تو خونه هم درگیرشون باشی.

4 پسندیده

اینکه بخشی از کارمون رو تو خونه انجام بدیم، وظیفه است یا عشق ؟

3 پسندیده

من بخش زیادی از کارم را در خانه انجام میدهم
اصلیترین دلیل هم احساس راحتی روحی و جسمی بیشتر ، فکر راحت تر و عدم ورود عوامل خارجی به خط فکریم هست

احساس میکنم وقتی کاری را در خانه انجام میدهم با توجه به زمانبندی آزاد و ابتکار عمل بیشتر ، کیفیت بیشتری دارد.

خیلی اوقات انجام کار در خانه بدلیل تمام نشدن در محل کار هست
ولی خیلی اوقات هم شلیک شروع انجام کار را در خانه میزنم

4 پسندیده

به هيچ عنوان لذت نميبرم از بردن كارم به خونه
هميشه متنفر بودم از اينكه محيط امن خونه رو قاطي كنم با كار كه البته خيلي وقت ها مجبور ميشدم اما ميشد به سادگي ديد كه چقدر كيفيت كارم تو خونه پايين تر از محيط كارمه.
فكر ميكنم توهين به خودم و ساعت استراحتم ميتونه باشه.
همين كه فكر و خيال و اعصاب خورديش به خونه مياد، واسه هفت پشتم هم بسته، چه برسه كه فيزيكشم بهم تحميل بشه

5 پسندیده