شما هم با نصفه دیدن فیلم راحتین؟

برای من نصفه رها کردن فیلم خیلی راحت تر از نصفه رها کردن یه کتابه، برای شما هم همینطوره؟ فکر میکنید چرا؟

3 پسندیده

نصفه رها کردن فیلم به خاطر خود فیلم؟
چون شرایط بیرونی هم کم تأثیر نیست، از این نظر بازگشت به فیلم سخت‌تره و باید شرایطش جور شه، لااقل برای من به طور کلی شرایط کتاب خوندن بیشتر مهیا میشه تا فیلم دیدن، حالا از رو عادت یا سبک زندگی، با این حال کم کتابم نصفه رها نکردم.
شایدم به احوال فرد ربط داره، اگه در کل کفه فیلم‌دیدنش سنگین‌تره، احتمال نصفه رها کردنشم بیشتر میشه. احتمالن سطح سلیقه و نیازش تو فیلم شکل خاصی گرفته.
حالا خودت بگو چرا اون فیلما رو رها کردی؟

2 پسندیده

من با هر دوتاشون راحتم :grin:
ولی در مورد کتاب خیلی بیشتر اتفاق میوفته، بخصوص وقتی ببینم کتاب وارد مسیر روتینی میشه که خیلی برام چالش برانگیز نیست! فیلم رو هنوز در زمانهایی ادامه میدم چون جذابیتهای جانبی خودش رو داره!

4 پسندیده

نه، برعكسه!

معمولا فيلمى رو شروع به ديدن نميكنم مگه اينكه از امتياز IMDb ش مطمئن باشم! و يا بازيگر يا كارگردان خاصى كه كارهاش رو ميپسندم تو فيلم دست داشته باشه. برا همين اكثر فيلمايي كه شروع ميكنم رو تا ته ميرم، شايد بالاى ٩٠٪.

ولى كتاب نه! كم پيش مياد قبل خريد يه كتاب شناختى ازش داشته باشم و يا درباره ش شنيده باشم! يه دليلش اينه كه كتاب رو غيرالكترونيك ميخرم و موقع خريدش وب در دسترسم نيست. يه دليل ديگه ش هم اينه كه با كتاب ميخوام خودم رو سورپرايز كنم! برا همين خيلى وقتا سورپرايز هم ميشم و كتاب رو نيمه ول ميكنم :grin: شايد كمتر از ٥٠٪ كتابايي كه شروع ميكنم رو تا ته ميرم!

3 پسندیده