غذای کدوم کشور رو می‌پسندی؟ چرا؟

غذاهای چند کشور رو می‌شناسی؟ کدوم رو بیشتر دوس داری؟؟

غذای کشورهای مختلف

5 پسندیده

خب من کشورهای مورد علاقم غذاهاشون هم دوستدارم.چون فکر میکنم غذاهایی که دوستدارم همشون از مواد اولیه درست شده که من دوستدارم چون فوق العاده دوستداشتنی هستند.البته من تقریبا همه چیز خوار هستم :smile: .البته این یه نعمت خوب هستش که هرجا برم میتونم اگر چیزی رو دوستندارم ،چیزی دیگه جایگزین کنم.

اول مصر و بعد لبنان: غذایی مثل کُشمر یا کوشاری،فول مدامس،فلافل (محبوب همه :smile: )،حمص(مصر سوریه و لبنان)،گُبه(خب البته عربها گ ندارند و ک خونده میشه اما در تلفظ غلیظ گ خونده میشه)فاروج مشوی،خورشت لوبیا سبز،زعتر پیتزا،ماهی اجیل،عیش السریا و تبوله وووووو… خیلی از غذا های کشورهای شمال آفریقا مثل تونس هم دوستدارم نمیتونم ازشون یاد کنم فقط از اولیه ها گفتم.

غذاهای کشور برزیل : کشور برزیل چون تلفیقی از ادویجات و معمولا فلفل دار هستش و شبیه عربی ها و آفریقا هستش. پونجو کِئیژو (نان پنیر)، کیبی(شبیه گبه)، باکالیائو یا ماهی کاد لقمه‌ای(تلفیقی از اسپانیا و پرتغال)، فِیژوادای برزیلی، آکاراژه برزیلی با واتاپا، چیپس کاساوا(نخوردم و دوستدارم امتحانش کنم :wink:)، کراکت مرغ برزیلی و پاستل دو کِئیژو یه نون خوشمزه سدر واقع یه کماج هستش.به صورت ترافلی وشیرین هم میل میشه.

3 پسندیده

هیچ شناختی ندارم (!!) ولی فکر میکنم سبک و غذاهای ایتالیایی و فرانسوی رو بیشتر ترجیح میدم و می‌پسندم.

1 پسندیده

خوب سالاد لبنانی که نیاز به تعریف نداره :smiley: پیتزا و اسپاگتی هم که از ایتالیا میاد. اینها هم قبوله؟

3 پسندیده