فوتبال ۲۰۱۹-۲۰۲۰: کدوم لیگ؟ کدوم تیم؟

خوب کم‌کم تب فوبتال داره بالا می‌گیره و لیگهای مختلف بخصوص توی اروپا داره شروع میشه. کدوم لیگها رو دنبال میکنی؟ طرفدار کدوم تیم هستی؟ وضع و احوال تیمت چطوریه؟

لیگهای فوتبال اروپا

3 پسندیده

من اخبار 4 لیگ معتبر رو حتمن در رسانه های مجازی دنبال میکنم. لیگ جزیره قطعاً اخبار لیورپول و من سیتی رو پیگیرم. لالیگا منتظرم ببینم زیدان چجوری سوپرایزمون میکنه، اون یکی تیم لالیگا اسمش چی بود؟ خدایا چرا یادم نمیاد آهان چارسلونا!!:))))) نه ببخشید پارسلونا، مارسلونا، خوارسلونا :rofl::rofl::rofl: رو هم تاجایی که حوصله آدمو سر نبره پیگیرم.
خلاصه کلوم: فقط رئاللللل فقط لیورپولللل

3 پسندیده

از نگاه من لیگ جزیره از مابقی لیگ‌ها جذاب‌تره. در این لیگ وضعیت چلسی و در جایگاه بعدی آرسنال رو پیگیری میکنم.
در لیگ آلمان دورتموند ، در لیگ اسپانیا اتلتیکو مادرید (تیم ژنرال سیمئونه!) ، لیگ ایتالیا هم میلان.
البته بیشتر از طریق اخبار پیگیر وضعیت این تیم‌ها هستم و شاید بازی همه این تیمها رو مشاهده نکنم.

3 پسندیده

خوب خودم هم پیگیر لیگهای معتبر هستم. توی لیگ انگلیس، طرفدار آرسنالم ولی خوب خیلی ضایع داره نتیجه می‌گیره، تصمیم گرفتم طرفدار برنلی بشم :grin: توی ایتالیا یووه و فیورنتینا رو دنبال میکنم، دومی به خاطر زمانی بود که باتیستوتا زمانی توش بازی میکرد. توی فرانسه هم طرفدار مارسی هستم که الان وضعیت فاجعه‌باری داره! ولی از پاریس متنفرم!

اما لالیگا بارسایی هستم امسال وضعیت بد نیست. رقیب اصلی‌مون اتلتیکو هست که رقابت علاوه بر بازی رودررو، روی اینه که به تیم دوم مادرید کی بیشتر گل میزنه :grin: البته میگن این تیم دوم مادرید برای اروپا برنامه قوی داره، نه با خرید بازیکن خوب، با خرید داور خوب!! خلاصه تیم Fake Madrid امسال کار سختی داره با VAR.

image

3 پسندیده

هیچ وقت درگیر این حواشی نمیشیم. جنگجویان اتلتیکو برای یه فصل خوب و طوفانی در اسپانیا و اروپا آماده میشن و امیدوارم جواب خوبی به کاتالان‌ها بدهند که اخیرا در امور سیاسی هم ضد مادرید یاغی‌گیری میکنند :sunglasses:

1 پسندیده

خیلی خوبه بجنگید. یکم کل‌کل کنیم: ولی توی لالیگا اتلتیکو به اتلتیکو بیلبائو میگن :grin: ته داستان تاج برای پادشاهه نه جنگجو!!

1 پسندیده

منم فوتبالی هستم و اولین تیم خارجی که بهش علاقه مند شدم رئال مادرید بود که بعد از رفتن کریس رونالدو و بالا رفتن سن بازیکنا و افت و اشباعشون نیاز به پوست اندازی و تزریق روحیه و انرژی داره البته خیلی وقته کری نمیخونم و فقط مثل یک بی طرف تحلیل میکنم .(واقعا تعصبی ندارم فوتبال برای لذت بردنه. :grin::v:) از لیگ آلمان یه زمانی طرفدار بایرن بودم. تو لیگ ایتالیا طرفدار تیم بخصوصی نیستم فقط بخاطر مکتب رم و بازیکنانی مثل توتی و دروسی رم رو دوست دارم ولی اخبارش رو خیلی کم دنبال میکنم . اما لیگ انگلیس در ابتدا طرفدار منچستر یونایتد و در حال حاضر طرفدار منچستر سیتی هستم بخاطر فوتبال زیبایی که ارائه میده و اینقدر بازیهاش جذاب هست که بازیش تو جام اتحادیه و تیمای ته جدولی رو هم به بازیهای بزرگ لیگ ایتالیا و آلمان و فرانسه ترجیح بدم. از تعریف و تمجید از بازیکنان و تیم حریف هم بدم نمیاد مثلا همین ژائو فلیکس در جریان پیروزی 7 بر سه مقابل رئال مادرید منو به وجد آورد

3 پسندیده