فیلم، کتاب، ورزش یا خبر روز، انتخاب تو کدومه؟

فرض کن وارد یک جمعی از دوستان شدی که هر قسمتی دارن در مورد یکی از موضوعات فیلم، کتاب، ورزش و خبر روز، صحبت میکنن. عموما کدوم جمع رو انتخاب میکنی؟ البته بسته به جذابیت هم داره ولی اگر جذابیت هم‌سطح باشه، انتخاب تو کدوم یکی از خواهد بود؟

4 پسندیده

کتاب واگر ورزش مورد نظرم باشه ورزش هم شرکت میکنم :))

4 پسندیده

خودم خبر روز و کتاب رو ترجیح میدم. ورزش و در آخر فیلم اگر که خیلی جذابتر باشن!

4 پسندیده

از وقتی تلگرام اومد رو کار اصلا از خبر روز خوشم نمیاد
همیشه روزنامه و مجله رو ترجیح میدم
فیلم بعد از ورزش هست برام…اگر خوب باشه

3 پسندیده

خُب بسته به جو بینمون، معمولاً راجع به همه چیز صحبت میکنیم. از تاریخ بگیر تا دین و مذهب، برو تا مسائل روز و البته ورزش و فیلم. البته وجه اشتراک همه این بحثا همیشه یه چیز بوده. روم به دیوار :sweat_smile: وجه اشتراک همه این مباحث موضوع روابط شخصی و البته موضوع جذاب جنس مخالف بوده :laughing:. سوالی که برام بوجود اومده اینه که آیا دخترا هم تو جمعای دخترونه همش راجع به جنس مخالف صحبت میکنن، یا موضوعات جذابتری سراغ دارن؟

البته اگه بخوام اولویت بندی کنم:

1. مباحث و اخبار روز
  2. فیلم و سینما
  3. ورزش
  4. سیاست

حالا شما جلوی همه ی اینا کلمه ی دختر بذار، میفهمی چی میشه :innocent:

3 پسندیده

آره بحث هستش…مثلا فلانی نامزد کرد وفلان دوستمون،دوست پسرش لباسش شبیه فلان سلبریتیه :grin:
یه جورایی بحث هست و خیلی متفاوت و متنوع شروع میشه تا به جاهای باریک میکشه :sweat_smile::rofl::grimacing:
خب اینطور بحث ها از اینجا شروع میشه که فکر میکنند نمیتونن همه جا و همه مکان و همه دور همی ازش بحثی به میون بیاد.

به ترتیب اولویت خبر روز ، کتاب ، فیلم

1 پسندیده

کتاب رو ترجیح میدم هرچند سخت گیر هستم روی عنوانش بعد فیلم، ورزش و در نهایت خبر روز. ولی در کل بحث رو دوس دارم :smiley: البته اگه پایه باحال توی جمع باشه!