كسى كه دوستش دارم، از رابطه قبليش اومده بيرون. چه كنم؟

کسی که دوسش دارم و نمیدونه احساسم بهش چیه، به تازگی از یه رابطه اومده بیرون. داغونه، همیشه باهام درد و دل میکنه و من واقعا نمیدونم چی باید بهش بگم. میترسم خودمو لو بدم. بغض خفم میکنه
کمک :frowning:

6 پسندیده

گفتن که ترس نداره بگو یا جواب منفی میده و رابطه قطع میشه یا جواب مثبت میشه و رابطه پایدار

3 پسندیده

اتفاقا من فکر می کنم دو سه رابطه دیگه صبر کن
اگه دیدی بعد از آن هنوز بهش علاقه داری اون موقع بهش بگو
بقول حضرت حافظ:
که ای صوفی شراب آنگه شود صاف / که در شیشه برآرد اربعینی

4 پسندیده

به نظر من زمان مناسبی برای مطرح کردن علاقه نیست. فعلا به همراهی نیاز داره

5 پسندیده

اون خیلی داغونه و هی از اینکه همش به فکر اون دختره میگه
و من واقعا نمیدونم چجور دلداریش بدم :frowning:

1 پسندیده

نمیدونم چطور دلداریش بدم یا باهاش رفتار کنم که احساسم بهش فاش نشه

1 پسندیده

شما دختری؟
اگه دختری که کارت راحت تره گاهی وقتها ابراز فقط گفتن نیست با درک کردن و توجه به علایق میتونی به طور غیر مستقیم این کار رو انجام بدی

1 پسندیده

همینکارو میکنم ولی اون از نزدیکاس فک میکنه دوستیه ساده قدیمی ما باهمه که اینجور رفتار میکنم🤦‍♀️

2 پسندیده

برو بگو دیدی هیچکس اندازه من دوست نداشت بعد ی کلیپ سوسماسی درست کن

1 پسندیده

من دچار اشتباه شدم بالاخره میخوای خودتو لو ندی

بهش بگو روزگار ابنطوره یا سخت نگیر

پس خودت دلت میخواد اون بفهمه که موضوع چیه

به به !!!
شاید طرف خیلی خبره س
اونم میخواد پیشنهاد از طرف دیگری باشه
یاد اشعار ایرج میرزا افتادم میترسم بنویسم اخراجم کنن

3 پسندیده

ن بابا همش شوخیه :woman_facepalming: اینکه ی درصد احتمال میدادم شوخی نباشه الان اینجور نبودم:woman_facepalming:همش از حال بدش و یاد خاطرات اون میگه…

نمیدونم اگه بفهمه چه ری اکشنی نشون میده و اصلا دیگه میخواد منو ببینه باز مث قبل میمونه ، سردرگمم خیلی…

1 پسندیده

دقیقا شرایط 5 سال پیش من که باعث شد در یک رابطه اشتباه 5 سال دست و پا بزنم و تا اخرین لحظه برای یک احساس یک طرفه تلاش کنم!! نکن با خودت…
دوست دارم انتقال تجارب کنم ولی نمیتونم!

1 پسندیده

نیازی به دلداری نیست. تمام کردن یک رابطه عاطفی چیزی هست که زمان لازم داره برای درک و کنار اومدن. شما فقط کافیه شنونده حرف هاش باشی و نه تائید کنی و نه تکذیب.
اما اینجا یک هشدار به خودت میدم. حواست باشه به اشتباه رویا پردازی نکنی و وابسته تر و وابسته تر نشی که روزی اگر دیدی با این فرد اینده ای نخواهی داشت یک شکست عاطفی یک طرفه رو تجربه نکنی!
پس فقط همراهش باش و اگر دوست داشت و نیاز داشت با کسی حرف بزنه شنونده باش.

1 پسندیده

الان تمام واکنش های اون فرد عاطفی خواهند بود. شاید برای فرار از حس بد فعلیش به شما پناه بیاره و حتی به توهم حس کنه چقدر عاشق شماست ولی هرچه سرد بشه و جلو بیاد این حس کمر رنگ بشه. بازهم آسب اصلی به شما میرسه. پس مدیریت کن عواطف خودت رو و هیچ چیزی رو اعتراف نکن!

1 پسندیده

دیگه پیچیده نکن موضوع رو!!!

1 پسندیده

منم واسه همین سعی میکنم دوری کنم ازش ترسم از اینه که واسه فراموش کردن دردهاش به من پناه ببره و حسش به من زود گذر باشه.

1 پسندیده