متولد کدوم ماه هستی؟

دنباله‌ی موضوع چطور میشه در مقابل تعریف و تمجید مقاومت کرد؟:

خب خب!

طی یه بحث کوچیک با تعدادی از پادپرسی ها تصمیم گرفته شده تا یه نظر سنجی راه بندازیم تا بفهمیم بیش تر پادپرسی ها متولد کدوم ماه اند و در اخر این نظر سنجی کدوم ماه تاج افتخار پادپرس رو سرش میزاره :heart::fleur_de_lis::crown:

پس تا دیر نشده دور وبریا و دوستاتونم جمع کنین تا رای بدن

• فروردین :seedling:
  • اردیبهشت :cherry_blossom:
  • خرداد :cherries:
  • تیر :deciduous_tree:
  • مرداد :sunny:
  • شهریور :leaves:
  • مهر :sunflower:
  • آبان :fallen_leaf:
  • آذر :maple_leaf:
  • دی :umbrella:
  • بهمن :cloud_with_snow:
  • اسفند :snowflake:

0 رأی‌دهنده‌

ممنون بابت مشارکت شما :orange_heart:

7 پسندیده

اصلا یادم به امکان ثبت تاریخ تولد در پادپرس نبود. اگه نگاهی به ماه های مختلف بندازین می‌بینین که ماه ژانویه که میشه اواخر دی-اوایل بهمن بیشترین متولدهای ثبت شده در پادپرس رو داره:

https://padpors.com/cakeday/birthdays/all?month=1

7 پسندیده

چرا به فروردین درصد کمی رسیده؟ تعطیلات رو حساب کردید؟:roll_eyes:

6 پسندیده

نه
ربطی به تعطیلات و این چیزا نداره
رای دهنده نداشته دیگه

3 پسندیده

فعلا که ما آذر ماهی ها با سه تا رای جلوییم :grin::v:t2::orange_heart:

6 پسندیده

@somo849
@Mehrdad_Roshan
@leila
@khjahanbani

دعوتتون میکنم شما هم رایتون رو صادر کنین که پرچم آبان کمی جابجا شه! :grin:

6 پسندیده

البته در حال حاضر و تا اونجایی که اطلاع دارم، اگر يه کم کامل تر بخواهیم نقشه کُد یونیورس (چارت تولد) رو برای خودمون دربیاریم،لازمه زمان دقیق(با حداکثر ده _پانزده دقیقه خطا) و محل تولد رو داشته باشیم. در غیر این صورت دو آیتم رایزینگ و ماه رو نداریم. و بسته به درجه رایزینگ، در بعضی از افراد ممکن است قويتر باشد و خصوصیات نشان رایزینگ غالب باشد. (استناد به صحبتهای آسترولوژر من)

5 پسندیده

واقعا فاز اینایی که بازدید می کنن ولی رای نمیدمن رو نمیفهمم
از ماه تولدشون بدشون میاد یا نمی دونن متولد کدوم ماه ان؟ :face_with_monocle:

4 پسندیده

شهریوری ها را دریابید… :heart_eyes::sunglasses:
پیشنهاد می کنم دوستان آدرس تون رو در بیو کامل کنید. برای دریافت کادوها لازم میشه…:relieved:

6 پسندیده

به‌به چه نکته خوبی بود :heart_eyes:. کادوهای نقدی خودتون رو بفرستین :dollar: من خودم تبدیلش میکنم به هدیه‌های جالب :grin:

8 پسندیده

کادوی نقدی فعلا میره تو اتاق بغلی اندر حکایت رسیدگی به کلاس درس… ما به یک شاخه گلم راضی بودیم :joy:

5 پسندیده

با تشکر از همکار محترم :wink:

4 پسندیده

لاله @lolmol لطفا بیا همه ی پادپرسی ها رو خبر کن ما اینجا جشن تولد داریم… دو نفرم که بیشتر نیستیم. ببینم چجور می ترکونین :confetti_ball: :fairy: خیلی ام لازم نیست در انتخاب کادو خودتون رو به زحمت بندازین. من بهتون میگم چی می خوام، شما ی دونه مردونه اشم برا یوسف بخرین؛ مثلا یک شال لمه ی قرمز با توپ های سفید. ( بگین دو تا بده ی دونه با توپ های فوتبالی باشه که بهش بیاد)
پ.ن: چه شانسی داریم بخدا. بعد دو سال مجبوریم تولد پادپرسی مونو با یک نفر تقسیم کنیم @yousef :unamused: :grin:

دارم هواتو :smiling_face_with_three_hearts:

5 پسندیده

خوبه که تازه کم هستیم.

4 پسندیده

البته من باب مزاح بود و گرنه آرزوی قلبی من این است پادپرس توسط شهریوری های مهربان تسخیر شود و آنگاه هر کس به دیگری هدیه دهد. :hugs:
چه مدینه ی فاضله ای شود ان روز :thinking:

4 پسندیده

@somo849

امروز تولدشه، قاچ کیک داره، ولی اسمش تو لیست سپتامبریا نیست. کادوش رو دستمون مونده نمی‌دونیم بدیم یا نه؟
@lolmol

7 پسندیده

تولد پادپُرسی‌ش هست! کادو رو بده مدیر تا به دستش برسونه :grin:

6 پسندیده

آره! از بس هوش و حواسم به شمارش پولاست که داره واسه کلاس جمع میشه!

مرسی زحمت میشه، می‌مونه دستم تا تولد واقعیش :sunglasses:

5 پسندیده

آی آقایون! آی خانوما!! بفرمایید یه گاز از کیک من بخورین!!

آی آقایون آی خانوما! تولد پپ سهیله!! :joy::joy::joy::partying_face::partying_face::partying_face:

من به مدیر اعتماد کامل دارم و میدونم هرکی هرچی برسونه به دستش، یه چیزی میذاره روش و میرسونه به دستم :star_struck::money_mouth_face:

8 پسندیده

نه جابجا نشه ها جاش خوب خوبِ :shamrock::heart_eyes:

5 پسندیده