مجله آموزشی پاسخجو

سلام و درود خدمت شما پادپرسی های عزیز. بنده قرار بود، هر هفته یکی دو تا سایت معرفی کنم اما، شرایطی پیش اومد که متاسفانه نشد.

برای امروز ، میخوام سایتی رو معرفی کنم که تو اون می تونید، پاسخ سوالات تون درزمینه های مختلف آی تی (کامپیوتر، موبایل، وبمستری، سئو، دیجیتال مارکتینگ و … ) رو پیداکنید. این سایت که حدود 4-5 ماه از راه اندازی آن می گذرد، مقالات خوبی در زمینه های نام برده شده، منتشر نموده که واقعا مفید و کاربردی هستند.

بنده خودم از این مطالب خیلی استفاده کردم. برای مثال یکی از موضوعاتش وردپرس و طراحی سایت هست که با اینکه هنوز تعداد مطالب زیادی نداره اما، بازم کارمو راه انداخت.

برای مثال این مقاله در زمینه یادگیری طراحی سایت و ورود به بازار کار ، خیلی برام جالب بود و راه رو نشونم داد:

یا مثلا این مقاله هم راجع به امنیت سیستم‌های ویندوز ۷ جالب بود برام:

اگه بخوام یکی یکی مطالب این سایت رو بنویسم خیلی زیاد میشه که حوصله ندارم واسه یه سایت انقدر وقت بذارم و یکی یکی مطالب جالب شو اینجا بذارم. خودتون برید ببینید.

اما اطلاعاتی که از این سایت به دست آوردم:
این سایت وردپرسی هستش و با قالب مجله ای ساخته شده که اگه اشتباه نکنم پابلیشر یا 7، بین این دو شک دارم.

مورد دیگه ای هم که هست، این سایت کدهای تخفیف در زمینه ی خدمات دیجیتال (هاست و دامنه؛ فروشگاه های ژاکت، راست چین و … ) رو هم میذاره که خودم تونستم هاستی که دنبالش بودم رو با 30 درصد تخفیف از طریق کد تخفیفی که این سایت ارائه داد خریدم.

خوب دیگه حرف زدن کافیه، این شما و اینم سایتی برای عاشقان آی تی و تکنولوژی!

برای هفته آینده قصد دارم یه سایت واسه گیمرها و عاشقان بازی های ویدیویی معرفی کنم.

با من همراه باشید.

https://pasokhjo.com

2 پسندیده