محتوای یوتیوب رو چطور تو پادپرس به اشتراک بزاریم؟

تو مدت کوتاهی که عضو پادپُرس شدم چندین بار محتوا هایی از جایی مثل یوتیوب به ذهنم رسیده که میتونستن به بحث کمک زیادی کنن. اما چون همه اعضا دسترسی راحتی ندارن مطرحشون نکردم.

طبیعیه یک کاربر که تازه عضو شده سعی کنه محتویات متناسبی که تو سایت های دیگه دیده رو به موضوعات انتقال بده که خیلی اوقات مفیده. اینکه یه توضیح خلاصه بدیم راه کار خوبیه ولی خیلی اوقات برای انتقال موضوع کافی نیست.

شما چه راهکاری به ذهنتون میرسه؟

استفاده از محتواهای خوب یوتیوب

4 پسندیده

اینکه محتوای خوب رو کمک کنیم بیشتر دیده بشه، خیلی اتفاق خوبی هست :slight_smile: چیزایی که فعلا به ذهنم میرسه با توجه به ابزار در دسترسمون:

  1. لینک خود یوتیوب رو بذاریم، کاربر اگه مشتاق باشه راهی برای مشاهده ش پیدا میکنه.
  • از سایت هایی مثل دیدئو کمک بگیریم، کارشون این هست که محتوای خوب و غیرقابل فیلترِ یوتیوب رو به کمک الگوریتم هایی تشخیص میدن و در دسترس قرار میدن.

  • از سایت هایی مثل دانلودچی‌باشی برای دانلود ویدیوها و بعد ارسال اون در پادپُرس کمک بگیریم، البته در پادپُرس فعلا محدودیت حجم ۲ مگ داریم.

  • ؟

3 پسندیده

تا حالا به سایت دوم و سوم بر نخورده بودم. مخصوصا دیدئو راه حل خوبی به نظر میاد. همینطور برای مواردی مثل TED ها میشه گشت دنبال سایت های بازی که همون فایل رو شامل میشن.

در مورد راه اول یه سوال دیگه مطرح میشه که اگه لینک یوتیوب یا مشابهش تو سایتی قرار بگیره باعث نمیشه اون سایت هم دچار فیلتر بشه؟ تا جایی که میدونم اگه خود ادرس شامل همچین سایتی بشه حتی اگه به خود اون سایت منتهی نشه هم در دسترس نیست. و ممکنه به ضرر کل پادپرس تموم شه چون در واقع نباید دسترسی داشته باشیم و مرجع قانونی میتونه ادعا داشته باشه.

2 پسندیده