مشتری دائم کدوم یک از مجلات و روزنامه‌ها هستید؟

من خودم اوّل صبح، می‌شینم شرق می‌خونم، بعد می‌رم دنیای اقتصاد، یه سری هم به اعتماد و جامعه فردا می‌زنم، هفته‌نامه‌های سازندگی و تجارت فردا هم تحلیل‌های خوبی می‌گذارن، اگر وقت کنم هم ماه‌نامۀ داستان و آینده‌نگر رو می‌خونم. قبل‌تر گروه هم‌میهن هر چی منتشر می‌کرد رو می‌خوندم ولی الآن دیگه نه وقت و نه حوصلۀ قبل رو دارم. شما چی می‌خونید؟

6 پسندیده

واسم جالب بود که اینقدر مطالب و مقاله های مجلات و روزنامه های مختلف رو پیگیر میخونی.
من خودم مشتری ثابت هیچ مجله و روزنامه ای نیستم ولی اون چندتا خوبی که خوندم اینان: شهروند - مجله بخارا و سالنامه شرق. اینها هم صرفاً چیزایی بودن که هم دم دستم بودن و هم مورد قبول از طرف آدمای دور و برم.

6 پسندیده

خیلی زیاد هم نیستا، همه رو هم که کامل نمی‌خونم، ترجیح می‌دم به جای اخبار سراسری و وب‌سایت‌های خبری، روزنامه بخونم، وقت چندانی هم از آدم نمی‌گیره، نیاز به دقت نظر نداره، بهتر از چرخیدن توی گروه‌های تلگرامی هم هست :slight_smile: خیلی نشریات خوبی نام بردی، مخصوصاً بخارا که چند سر و گردن از نشریات‌مون بالاتره.

3 پسندیده

من مجله چلچراغ رو دوست دارم و می خونم.

3 پسندیده

مجله ماشین رو از خیلی سال پیش دنبال میکنم
ماهنامه مدیریت بازاریابی و تبلیغات خیلی منظم منتشر نمیشه ولی اگر بتونم دنبالش میکنم، گرچه در این مورد خودم هم خیلی منظم پیگیری نمیکنم

مراجعی مثل علیجاه ، آی بازاریابی و بسیاری موارد دیگه که در حوضه تخصصی کارم هستند رو دائما و هر زمان که وقت کنم بررسی میکنم

3 پسندیده

مجله ای که دنبال میکردم دیگر چاپ نمی شود :thinking:
مطالعاتم را اینترنتی دنبال می کنم

2 پسندیده

قبلن که ارزون تر بود و البته منم کمتر کتاب می خوندم و بیشتر مجله می خوندم، چلچراغ و دنیای تصویر و داستان همشهری رو همیشه میگرفتم، یه سری مجلات هم بود که بعضی شماره هاش رو می گرفتم مثل مهرنامه

دنیای تصویر بعد از مرگ سردبیرش (علی معلم) به کل نابود شده و البته من هم کم کم نیاز به خوراکِ کمی تحلیلی تر می گشتم در دنیای فیلم و سینما
چلچراغ نسبت به روز های اولش خیلی افت داشته، اما با این حال فقط دغدغه پولی باعث شد نگیرمش.

البته کلن فاز خوندنم از یه دوره ای به بعد عوض شد، به پیشنهاد یکی از دوستان به جای مجله خوندن سعی کردم کتاب بخونم، و بیشتر پول و وقتم میره برای کتاب و این اصلی ترین دلیلیه که دیگه مجله نمیخونم (خیلی خیلی کم میخونم)

6 پسندیده

الان پیگیر “عروسک سخنگو” هستم. قبلا “داستان” رو خیلی می‌گرفتم ولی از وقتی تمام کادر روزنامه همشهری (و در نتیجه سردبیر “داستان”) عوض شدن افتضاح شده و دیگه نمی‌خرم. خیلی سال پیش چهلچراغ هم می‌خریدم ولی اونم سردبیرش عوض شد افت کرد.
روزنامه نمی‌خرم، معمولا آنلاین می‌خونم.

1 پسندیده